Öğrencilere Apple Music Müjdesi Geldi

0
126
Apple Music

Apple’ın servisleri içerisinde en başarılı olanlarından biri olarak bildiğimiz Apple Music, her geçen gün biraz daha yaygınlaşıyor. Apple’ın bu servisi yaygınlaştırma ve en önemlisi de gençler arasında kullanılmasını sağlamak için ise adımları sürekli olarak devam ediyor. Markanın bu noktada adımlarının sürekli olarak gelmeye devam ettiğini görüyoruz.

Şu an için 40 milyona yakın kullanıcı bulunan servisin sunduğu ayrıcalıklar arasında en çok dikkat çekenlerinden birisi de öğrenci indirimi. Hem üniversite hem de lise öğrencileri için geçerli olan indirimler Apple’ın sunduğu en büyük ayrıcalıklar. Öyle ki servisin kullanıcı kitlesi de bu yaş grubuna hitap ediyor. Şimdi ise indirim sistemi ülkemizde kullanımı açılmış durumda.

Apple Music Öğrenci İndirimi Başladı

Doğrudan Apple tarafından yapılan açıklamalarla ortaya çıkan gerçeğe göre Apple Music servisinin öğrenci indirimi artık ülkemizde de geçerli olacak. Şu ana kadar 82 ülke içerisinde sunulan indirimlerin, şimdi ise ülkemizde geçerli olması da Apple Music servisinin Türkiye’de çok daha etkin kullanılmasını sağlayacak. Öğrenci indirimi için ise kullanıcıların lise ya da üniversite öğrencisi olması ve kriterleri de sağlıyor olması gerekiyor.

Apple Music

Tüm şartlara uyan kullanıcıların ise maksimum 4 yıllık olmak üzere %50 indirimi sunuluyor. Ana sürümde kullanıcılardan istenen 14 TL abonelik ücretinin ise yarı yarıya indirimle sunulduğunu göreceğiz. 7 TL ücretle beraber Türk öğrencilerde Apple Music serisini 4 seneye kadar kullanabilecek. Abonelik sürelerinin sabit olduğunu belirtelim.

Yani aboneliği bittiği zaman yeniden 7 TL karşılığında yenilenmesi istenecek. Öğrenci indiriminin bugünden sonra geçerli olacağını da ekleyelim. Apple Music servisinin bu kararı sonrasında, ülkemizde ne kadar ilgi artışı olacak göreceğiz.

İlginizi Çekebilir: WhatsApp iOS Güncellemesiyle Gelen Yenilikler

İLGİLİ HABER:  iOS 13 Kullanım Oranları Açıklandı

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?