Note 8 ve iPhone 8 Aynı Karede

0
73
Note 8 ve iPhone 8

Samsung’un yeni amiral gemisi akıllı telefon modelli olan Note 8 akıllı telefonları tanıtıldı. 23 Ağustos tarihinde yapılan resmi tanıtımla beraber ortaya çıkan yeni modelin, teknolojileri ise rakiplerine göz dağı vermiş oldu. Özellikle telefonların kameraları konusunda, en iyi kameraya sahip olan iPhone 7 Plus modelinin bile geride kaldığını gördük. Fakat asıl karşılaştırmanın iPhone 8 modeliyle yapılması bekleniyor. Bu noktada yeni akıllı telefonların, iPhone 8 akıllı telefonlarına karşı ne kadar başarılı olacağı da şimdiden konuşulmaya başladı. Bunun için herkes yeni iPhone modelinin tanıtımını beklerken dün paylaşılan bir görselde iki model, Note 8 ve iPhone 8 aynı fotoğrafta yer aldı.

Note 8 ve iPhone 8 Yarışı Sürdürecek

Note 8 akıllı telefonlarının görselleri birebir gerçek görsel olarak dikkat çekiyor. Bu model tanıtıldığı için sıkıntılı bir durum söz konusu değil. Fakat bunun dışında iPhone 8 modelinin görselleri tabii ki tahmini olarak hazırlanan prototip görseller. Fakat artık üretim tesisinde bile görüntülendiği için bu görseller konusunda da gerçeğe oldukça yakın yorumunu yapabiliyor.  Sadece bu görseller iPhone 8 modelinin arka kısmında Touch ID olmadığı görülüyor.

Note 8 ve iPhone 8

Buna karşın yeni akıllı telefonların Note 8 serisine karşı oldukça mini kaldığı görülüyor. Note 8 modelinin phablet serisi olması nedeniyle bu durum kabul edilebilir olarak gösterilse de geniş ekran tercih etmek isteyen kullanıcıların Note 8 serisini tercih etmesi gerektiği kesin. Özellikle akıllı kalem kullanımı açısından baktığımız bu da tablet sınıflarını aratmayacak bir model söz konusu. iPhone 8 modeli ise biraz daha mini fakat bir o kadar da kullanışlı gözüküyor.

İlginizi Çekebilir: iPhone 8 hakkında yeni bilgiler

İLGİLİ HABER:  Apple Akıllı Telefon Depolama Seçimlerini Değiştirebilir

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?