Nisan 2016’nın En İyi iPhone ve iPad Oyunları

0
413

App Store‘da iPhone ve iPad için o kadar fazla uygulama ve oyun var ki, bunların büyük bir çoğunluğunu fark edemiyoruz bile. Genelde internette gördüğümüz oyunları ve uygulamaları App Store’da arayıp, ondan sonra iPhone veya iPad’e kuruyoruz. Bu kez bizde Apple Uzmanı ekibi olarak sizlere Nisan 2016’nın en popüler iOS oyunlarını bir araya getirmeye çalıştık. Nisan ayının en beğenilen oyunlarından 10 tanesini sizler için liste haline getirdik. İşte 2016 yılının Nisan ayında en popüler olan oyunlar;

1- Geometry Dash

Geometry Dash Meltdown

Oyundaki geometrik şekilleri karşınıza çıkan engellere takılmadan hızlı bir şekilde ilerletmeniz gerekiyor. Engelleri en iyi şekilde aşabilmek için ise dikkat ve reflekslerinizin iyi olması gerekiyor.

Geometry Dash’i App Store üzerinden indirmek için tıklayın.

2- Lost tracks

Lost Tracks

Oyunda henüz 20’li yaşların başında birisiniz. Kendi iç dünyanızda kayboluyorsunuz ve kahramanımızı oradan kurtarmaya çalışıyorsunuz.

Lost Tracks’ı App Store üzerinden indirmek için tıklayın.

3- Stack

stack

Stack’in farklı versiyonlarını daha önce mutlaka oynamışsınızdır. Üst üste gelen blokları aynı hizaya hızlı bir şekilde denk getirmeye çalışıyorsunuz. Eğer denk gelmezse, fazlalıklar kopuyor ve blokların alan küçülerek oyun devam ediyor. Ancak Stack bu kez 3 boyutlu ve işler biraz daha zor.

Stack’i App Store üzerinden indirmek için tıklayın.

4- Lunata Rescue

Lunea

Oyunda yavrusunu kaybetmiş Lunata Rescue’ya yardım etmeye çalışıyorsunuz. Verilen görevleri en hızlı şekilde yerine getirip, en çok puanı toplamak ise asıl hedefiniz. Oyunun diğer oyunlardan farkı ise sadece solda sağa bir gelişme olmuyor, oyun sizi yukarıdan aşağı ya da tam ters yönlerde de gitmenizi sağlayabiliyor.

Lunata Rescue’yi App Store üzerinden indirmek için tıklayın.

5- Magnis

magnis

Magnis dünyasına hoş geldiniz. Oyunda Magnis’i yönetiyorsunuz ancak bu kez Magnis sizin bastığınız yerin tam tersi yönde ilerliyor. Engellere her çarptığınızda ise Magnis biraz daha büyüyor ve bir sonraki engelden geçmek giderek zorlaşıyor.

İLGİLİ HABER:  PES 2017 iOS ve Android Sürümü Sonunda Yayınlandı

Magnis’i App Store üzerinden indirmek için buraya tıklayın.

6- Thumb Drift

drift

Yarış severlerin hayranlıkla oynayacakları ve adeta bağımlı olacakları bir yarış oyunu Thumb Drift. Virajları dönerken Drift yapmak zorundasınız ve Drift’ten sonra aracınızı toplayamazsanız geriye bir araç kalmayabilir.

Thumb Drift’i App Store üzerinden indirmek için tıklayın.

7- NN Stories

nnstories

Drag yarışlarını sevenlerin kaçırmaması gereken güzellikte bir oyun olan NN Stories’de sağ sol yönlendirmelerini yaparken bir yandan da vitesi değiştirmeniz gerekiyor. Vites değişimini en doğru zamanda yaparak, aracınızın maksimum hıza çıkmasını sağlayabilir ve böylece yarışı kazanabilirsiniz.

NN Stories’i App Store üzerinden indirmek için tıklayın.

8- Loop Taxi

looptaxi

Loop Taxi oldukça basit bir oyun olmasına rağmen bir o kadar da heyecanlı ve eğlenceli. En çok turu en kısa sürede yapmaya çalışmak ise ilk hedefiniz. Ancak, caddeden taksiyle karşıdan karşıya geçerken diğer araçlara da dikkat etmek zorundasınız.

Loop Taxi’yi App Store üzerinden indirmek için tıklayın.

9- Basketball Stars

basketball

Adından da anlaşılacağı üzere bir Basketbol oyunu. Karşılıklı bir rakiple oynadığınız oyunda ise en çok basketi atan kazanıyor.

Basketball Stars’ı App Store üzerinden indirmek için tıklayın.

10- 1000m Zombie Escape

zombie

Klasik zombi oyunlarından birisi olan bu oyunda, zombiyi ayakta tutmaya çalışıyorsunuz.

1000m Zombie Escape’i App Store üzerinden indirmek için tıklayın.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?