Netflix Fast Laughs Nedir? Nasıl İçerikler Var?

0
72
Netflix Fast Laughs 

Netflix Fast Laughs ilk olarak 2020 yılında duyduğumuz, Netflix içerisinde TikTok benzeri bir kısım olarak öne çıktı. Test edildiği zamanlarda da çok ilgi çeken bölüm şu sıralar iOS işletim sistemi için de kullanılabilir oldu.

Testlerin bitmesi ve iOS kullanıcıları için yeni bölümün açılmasıyla beraber bu kısmın tam olarak ne sunduğu merak edilir oldu. Yani TikTok gibi yayıncılar mı bir şey paylaşıyor yoksa uygulama içerisinden sunulan bir şeylerden mi var merak edilir oldu. Biz de size bu sistem hakkında bilgi verelim dedik. Az çok sorulara cevap arayacağız.

İlginizi Çekebilir: iOS 14.5 ile Varsayılan Müzik Servisi Değiştirilemeyecek!

Netflix Fast Laughs Nedir?

Herkes TikTok uygulamasından örnek vermiş ve biz de başta böyle bir benzetme yaptık ama şimdi TikTok uygulamasını hiç karıştırmayalım. Bu bölüm, direkt olarak uygulama içerisine eklenen bir bölüm oldu. Yani ayrıca bir indirme yapmanıza ya da ikinci bir uygulama yüklemenize gerek yok.

Mevcut uygulamada eklenen bölüm, video kesitleri izlemenizi sağlıyor. 15 saniye ile 45 saniye arasında değişen video kesitlerini bu kısımdan izleyebiliyorsunuz.

Komedi içeriklerinden alınan komik kesitlerin yer aldığı bu video parçalarını beğenebiliyorsunuz ya da sonra izlemek için listenize ekleyebiliyorsunuz. İsterseniz paylaşım yapmanız da mümkün.

Fakat bu video kesitler, kullanıcıların yükledikleri içeriklerden oluşmuyor. Bu kesitler Netflix platformunda yer alan komik içeriklerden kesitler oluyor. Yani sizin yükleyeceğiniz bir şey yok.

Netflix Fast Laughs 

Netflix Fast Laughs Nasıl Kullanılıyor?

Özellik şimdilik iOS için yayınlandı. Android kullanıyorsanız az daha bekleyin derim. 🙂 Bu bölümü kullanmak için ise sadece uygulamanızı güncellemeniz yeterli.

Uygulamayı güncelledikten sonra alt kısımda Fast Laughs bölümünü göreceksiniz. Burada videolar karşınıza çıkacak. Play butonu ile görüntülemeler başlatılabiliyor. Tabii ki içerikler arasında geçişler de yapabiliyorsunuz.

İLGİLİ HABER:  Günün Ücretsiz iOS Uygulamaları (6 Mart)

İçeriklerin sayısı şu an için sizi tatmin etmeyecektir. Öyle ki yeni bir bölüm olması nedeniyle şu an için çok fazla içerik zenginliği olduğunu söylemek mümkün değil.

Ama bu bölüm de diğer bölümler gibi sürekli güncellemeler alacaktır. Yeni içeriklerle güncellemeler yapılacaktır. Android için tarih isteyecek takipçilerimize ise net bir bilgi olmadığını belirtmek isterim.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?