Mükemmel Performansıyla HTC 10 Geliyor

0
76
Mükemmel Performansıyla HTC 10 Geliyor

Mükemmel Performansıyla HTC 10 Geliyor

HTC, yeni amiral gemisi olan HTC 10 bugün sabah saatlerinde tüm dünyayla eş zamanlı olarak Türkiye’de tanıttı. HTC 10 özellik bakımından tatmin edici görüntüsüyle piyasaya iddialı bir giriş yapmış oldu. Üst düzey kameraları, yüksek ses kalitesi, mükemmel tek parça tasarımını telefon piyasasındaki dengeleri değiştirebilecek performansıyla bir araya getirip kullanıcılarına müthiş bir teknoloji deneyimi vaad ediyor.

HTC ailesinin son üyesi olan bu ürün mükemmellik ve bağımsızlık sembolü olan “10’un gücü”’nden adını alıyor. İnce işçilik ile üretilen keskin ve göz alıcı çerçevesi  tek parça metalden üretildi. Işığı mükemmel açılarla yakalayan eğimli kenarlar ve onlarla harika bir uyum içerisinde olan zarif ekranı yeni HTC 10’u tam bir görsel ziyafete çevirmiş durumda.  Ayrıca parmak izi sensörünün parmağı her açıdan tarayabiliyor olması kullanımda kolaylık sağlayan bir başka özellik olarak dikkat çekti. Önceki telefonlarında çektiği kullanışsız tasarımla alakalı sorunları yine yaşamamak için bu seferki tasarımın üstüne dikkatle eğilen HTC, bu sefer başarmış gibi görünüyor.

10000’i aşkın düşme,çizilme ve bükülme testinden tam puan alması da bunu başardığının bir başka göstergesi. Dünyadaki en iyi akıllı telefon kamerası sunma gibi bir iddiası olan HTC 10, bu konuda bir süre rakipsiz kalacak gibi gözüküyor çünkü birinci sınıf bir kameraya sahip. Bir çok özellikte günümüzdeki muadillerinden üstün olan HTC 10’un beklenilen satış miktarına ulaşıp ulaşamayacağı merak ediliyor.

İLGİLİ HABER:  iPhone 12 Pro Y-OCTA Ekrana Sahip Olacak

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?