Super Mario Kart Tour

Mario oyunları, akıllı telefonlarla beraber geri döndü. Atari döneminin efsaneleri arasında yer alan Super Mario, son olarak Nintendo tarafından mobil platformlar için yayınlanmıştı. Tıpkı Pokemon Go oyununda olduğu gibi bir hayli ilgi gören ve bir hayli yüksek oranda indirme alan Super Mario oyununun başarısının da devam ettirilmek istendiği öğrenildi. Bu noktada yeni bir oyun daha duyuruldu. Super Mario Kart Tour adı ile gelecek olan yeni oyunun, Super Mario serilerinin devamı olacağı açıklandı. Super Mario Kart Tour için resmi duyurunun yapılmasından sonra, oyun hakkında detaylarda ortaya çıktı.

Super Mario Kart Tour İddialı Geliyor

Nintendo’nun resmi Twitter hesabından yapılan duyuru sonrasında ortaya çıkan Super Mario Kart Tour, şu an geliştirme aşamasında olan bir mobil oyun olarak duyurulmuş durumda. İlk olarak iOS işletim sistemleri için yayınlanması beklenen oyunun, Super Mario serisini farklı bir yere taşıyacağı düşünülüyor. Yani standartların dışında bir Super Mario oyunu görmek mümkün olabilir.

Super Mario Kart Tour

Sadece adından anladığımız ve bazı ipuçlarından anladığımıza göre yarış oyunu ile karşı karşıya kalabiliriz. Tabii bu oyunun nasıl uyarlanacağı ve geliştirme aşamasında çoklu oyuncu testlerine nasıl yer verileceği konusu, henüz soru işareti.

Super Mario Kart Tour Ne Zaman Gelecek?

Başta da belirttiğimiz gibi Super Mario Kart Tour oyunu ilk olarak iOS platformlarına yayınlanacak. İlk oyunda yine iOS platformlarına yayınlanmıştı. Fakat Android süreci hem zorlu hem de uzun olmuştu. Benzeri bir durum bu oyun içinde geçerli olacaktır.

Oyunun çıkış tarihinin ise 2019 Mart ayı olduğu belirtiliyor. 1 yılın üzerinde bir geliştirme süresinin istenmesi, yapımın bu konuda ne kadar iddialı bir çalışma yapacağını gösteriyor. Bu süreçte detaylar ortaya çıktıkça, yeni detaylara yer vereceğiz.

Önceki Haber: Youtube Go Ülkemizde İndirmeye Açıldı! Özellikleri Neler?

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?