Microsoft Office iPad Pro’da Kullanılabilecek

0
344

Apple’ın 9 Eylül tarihinde yaptığı etkinliğinde tanıtılan iPad Pro ile kullanıcıların beklemediği bir uygulama daha tanıtılmış oldu. Apple’ın yeni ürünü olan iPad Pro ile bundan sonra Apple kullanıcıları çok rahat bir şekilde Microsoft Office uygulamalarını kullanabilecekler.

Microsoft Word, Excel gibi Office uygulamalarının vazgeçilmezi olan programları iPad Pro ile kullanabilecek ve bu uygulamalar arasında yaptıklarımızı kolaylıkla taşıyabileceğiz.

Aslında Apple ile Microsoft arasındaki çekişmenin yıllar önce başladığını biliyorduk, Steve Jobs ve Bill Gates‘in çekişmelerini bazı televizyon programlarında da seyretmiştik. Ancak yıllar sonra Microsoft ile Apple’in tekrar birlikte bir şeyler yaptığını görmek açıkçası her Apple kullanıcısı gibi bizi de duygulandırdı diyebiliriz.

Microsoft-Office-for-iPad-Pro

Ayrıca Microsoft’un Office uygulamalarının haricinde Apple’ın 9 Eylül’de yaptığı etkinliği sırasında Adobe’nin Photoshop uygulaması da dikkatleri çekti. Artık mobil olarak da bilgisayarlarımız yapabildiğimiz fotoğraf montajlamayı, video editlemeyi yapabileceğiz.

Peki siz Apple severler bu uygulamalar hakkında ne düşünüyorsunuz ?

İLGİLİ HABER:  iPad İçin Yeni Detaylar Belli Olmaya Başladı

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?