Microsoft MacBook Desteğini Geliştirmeye Devam Ediyor

1
32
Office MacBook güncellemesi

Apple ile Microsoft arasında uzun süredir devam eden bir yarış olduğu herkes tarafından biliniyor. Aslında işletim sistemi yazılımları nedeniyle bu yarışın ortaya çıktığı ve ana kaynağının işletim sistemlerinde üstünlük sağlamak olduğunu biliyoruz. Fakat son dönemde Microsoft’un da akıllı telefon piyasasına giriş yapması ile beraber bu alanda da iki firma arasında yeni bir yarış ortaya çıkmıştı.

Haliyle daha da çekişmeli geçen bu yarışa rağmen Microsoft bir yandan da uygulamalarının Apple işletim sistemlerine olan desteklerini geliştirerek Apple kullanıcılarını da etkilemek istiyor. Bu noktada markanın son adımı ise Outlook güncellemesi oldu.

MacBook 2016 İçin Outlook Güncellemesi

Yayınlanan yeni güncelleme ile beraber artık Outlook sistemine kişiler ve takvim gibi uygulama bölümleri eklendi. MacBook serisi için gelen yeni güncelleme ile beraber devreye giren özellikler sayesinde kullanıcılar kişiler bölümlerini çok daha rahat kullanabilecek. Ayrıca Office uygulaması içerisinde de yeni güncelleme ile beraber hem takvim hem de kişiler kısmı doğrudan kullanılabilecek.

Office MacBook güncellemesi

Söz konusu güncelleme ile beraber Office deneyimini de arttıran Microsoft’un ardı ardına attığı bu adımlar Apple kullanıcıları içinde Microsoft uygulamalarını vazgeçilmez hale getirmeye devam ediyor. Özellikle uygulama bazında Apple kullanıcıları için firmanın gelecek planları da ne kadar iddialı olduğunu gösterecek cinsten. Ayrıca tüm bu adımların iki firma arasındaki yarışı nasıl etkileyeceği de merak konusu.

Diş beyazlatma

1 YORUM

  1. outlook mac os ta bulunan mailin kullanım görselik bakımından yerini dolduramaz
    windows ofisrw ta çalışan excell yazılımı için programlanan makro macofis entegre olan excell çalışmamala beraber görselleri bile ayrıdır

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?