Dünya artık bilgisayar ve buna bağlı olarak bilgisayar üzerindeki sistemler üzerinde dönmeye başladı düşüncesi hiç yanlış olmayacaktır. Ayrıca günümüz teknolojisinde adım attığımız her alanda bilgisayar ve onun gücünü görmekteyiz. Oyunlar ise vazgeçilmezler arasındadır. Hele ki çocuklar için vazgeçilmezdir.

Oyun sektörü dünyada her geçen gün artmakta ve gelişmektedir. Bunun sebeplerini sıralamak uzun süre alsa da en temelinde ve en yaygın olarak bildiğimiz kaynaklar; heyecan adrenalin, tutku, sonunu görmek, ulaşmak ve hep ileri demek yerinde bir düşünce olacaktır. En yaygın oyunlar arasında Mario vazgeçilmezler arasında olup yıllar yılı küçük büyük hepimizin sevdiği ve dahası belki de oynadığı bir oyundur. Şapkalı küçük sevimli bir kahramanı değişik yollara sürükleyip adeta bir hayatı onunla o oyunun içinde beraber paylaşmaktayız. Ancak hayatımızın hiçbir aşamasında kimse kaybetmek istemez. Oyunlar da bunların arasındadır. Mario oyun hileleri ve diğer oyun hileleri oynadığımız oyunları biraz daha kolaylaştırıcı, kaybetmeyi ve hep ileri hep ileriyi görmemizi sağlayan temel stratejik eylemler olup oyunlarımızda kullanabileceğimiz kolaylaştırıcı rollerdir. Oyunun ileri ki aşamalarını görebilmek için ya da belirli bir yerinden başlayabilmek için yükleyeceğimiz bir programla bunu gerçekleştirebiliriz.

Dünya artık parmaklarımızın arasında ve bu teknolojik değişimlerle daha fazlası ve daha iyisi bizi bekliyor. Artık mario oyunlarına çok zaman ayırmaya gerek kalmadan küçük tekniklerle en iyiyi en kısa sürede Mario oyun hileleri ile görebileceğimizi ve az iş çok yol ile ulaşabileceğimize eminim.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?