macOS 10.14 Public Beta 2 Yayında

0
46
macOS 10.14 Public Beta 2

Apple, yeni yazılımları için hızla geliştirme sürecini tamamlamaya çalışıyor. Marka geçtiğimiz günlerde yeni beta sürümlerini yayınlayacağını duyurmuştu. iOS 12 için herkese açık olarak yayınlanan 2.beta sürümünden sonra şimdi ise bir başka yazılım olan macOS 10.14 işletim sistemi için yeni beta sürümü yayınlandı. Yine herkese açık olarak yayınlanan yeni beta sürümüyle beraber macOS 10.14 işletim sistemi içinde final sürümüne bir adım yaklaşılmış oldu. macOS 10.14 Public Beta 2 sürümünden sonra final sürümüne ne kadar kaldı bilemiyoruz ancak bu sürümle beraber ortaya çıkan detaylardan söz edelim.

macOS 10.14 Public Beta 2 Değişiklikleri Var Mı?

Herkese açık olarak yayınlanan yeni beta sürümüyle beraber önemli değişikliklerde kullanıma girdi demek isterdik fakat yeni beta sürümü çok fazla değişiklik getirmedi. Yeni beta sürümüyle daha çok sistem özelliklerinde iyileştirmeler sunulduğunu görmek mümkün olacak. Bunun dışında kullanıcıların yeni beta sayesinde bir miktar performans artışı yaşayacağını da ekleyelim. Öyle ki bu sürümle beraber performans konusunda da iyileştirmeler yapılıyor.

macOS 10.14 Public Beta 2

Hem ilk beta sürümünde yer alan hataları biraz daha giderek yeni sürüm hem de performans artışı sağlamış gibi. Bunun dışında şu an için macOS 10.14 Public Beta 2 yenilikleri gözükmüyor. Yeni beta sürümüyle beraber yeni bir detay ortaya çıktığı zaman sitemizde bu yeni sürüm özelliklerine yer vereceğiz. Şimdilik detaylar bu şekilde.

Ayrıca beta sürümünü indirmek isteyen kullanıcılar için beta programı kaydı gerekliliği olduğunu da hatırlatalım. Beta kaydı olmayan kullanıcılar için buradaki bağlantıyı kullanarak bir beta profili oluşturmak gerekli. Yeni sürüm için durum şimdilik bu.

İlginizi Çekebilir: iPhone X için Yeni Reklam Filmi

İLGİLİ HABER:  iOS 14 App Clips Özelliği ile Denenebilecek İlk Oyun Açıklandı

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?