macOS 10.14 Mojave

WWDC 2018 sonrasında duyurulan Apple yazılımları bir bir yayınlanmaya devam ediyor. İlk olarak geliştiriciler için yayınlanan beta test sürümlerinin ardından şimdi ise herkese açık beta sürümleri yayınlanıyor. İlk olarak iOS 12 için herkese açık beta 1 sürümü yayınlanmıştı. iOS 12 işletim sistemi için yayınlanan yeni beta sürümünden hemen sonra bir başka yazılım olan macOS 10.14 Mojave Public beta 1 yayınlandı. Herkese açık olarak yayınlanan beta sürümüyle beraber kullanıcıların yeni işletim sistemini denemesinin de önü açılmış oldu.

macOS 10.14 Mojave Public Beta 1 Yükleme

Hemen yeni beta sürümünü nasıl yükleyeceğinizden söz edelim. Tabii ki bu yükleme işlemi sırasında sorunlar yaşayabileceğinizi de belirtelim. Sitemiz bu işlemlerden dolayı oluşacak sorunların sorumluluğunu kabul etmez belirtelim.

Bunun dışında henüz beta 1 sürümü olduğu için macOS 10.14 Mojave beta işletim sisteminde hatalar alabilirsiniz. Bu nedenle deneme işlemi için en azından birkaç beta sürümü daha beklemek de yarar var. Yine de macOS 10.14 Mojave Public beta 1 sürümünü yüklemek istiyorsanız yapmanız gerekenlerin neler olduğundan söz edelim.

macOS 10.14 Mojave beta 1

Bunun için öncelikle Beta kayıt sayfası adresi üzerinden Apple kullanıcı bilgilerinizle kayıt oluşturmanız gerekiyor. Beta program kaydını yapmanızın ardından cihazınız için uygun beta profilini indirmeniz gerekiyor. Sonrasında Mac App Store’un içerisinde yer alan “Yazılım Güncelleme” bölümünde macOS 10.14 Mojave Public beta 1 güncellemesini göreceksiniz. Güncellemeyi indirip kurmanız yeterli.

macOS 10.14 Mojave sürümü hakkında daha fazla bilgi almak ve yenilikleri öğrenmek için bu aşağıda verdiğimiz bağlantıya da bakabilirsiniz.

Bakınız: macOS 10.14 Mojave Yenilikleri

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?