Apple yeni güncellemeler için beta geliştirme süreçlerine geçmiş durumda. İlk olarak iOS 12 için gelecek olan yeni sürüm üzerinde çalışmalar yapılıyor. Bunun yanında hem yeni watchOS sürümü hem de MacOS 10.14.2 sürümü üzerinde çalışmalar devam ediyor. Genelde her güncelleme için hemen hemen aynı sürede yeni betalar yayınlanan Apple’ın, bu geliştirme sürecinde ise biraz daha farklı davrandığını görüyoruz. Firma son olarak MacOS 10.14.2 Beta 4 sürümünü yayınlayarak, macOS işletim sistemi üzerinde çalışmalarını göstermiş oldu.

MacOS 10.14.2 Beta 4 Neler Sunuyor?

MacOS 10.14.2 Beta 4 sürümü sadece geliştiriciler için yayınlanmış durumda. Geliştiriciler için yapılan yayınla beraber sürüm notları da açıklanmadı. MacOS 10.14.2 Beta 3 sürümünden sonra oluşan hatalar ve veri sorunları için MacOS 10.14.2 Beta 4 sürümünün yayınlandığı belirtiliyor. Yeni sürümün yayınlanması için 2 hafta kadar beklenmesinin nedeninin de hata iyileştirmeleri üzerinde yapılan çalışma olduğu belirtiliyor.

MacOS 10.14.2 Beta 4

Henüz hangi hataların düzenlendiği konusunda da kesin bir bilgi bulunmuyor. Dediğimiz gibi MacOS 10.14.2 Beta 4 için sürüm notları yayınlanmadı. Güvenlik odaklı bazı düzenlemelerin gelip gelmeyeceğini sürüm notları sonrasında göreceğiz. Şimdilik sadece geliştiriciler için açıklanan yeni sürümün herkese açık versiyonunun ne zaman geleceği ise bilinmiyor. MacOS 10.14.2 final sürümünün ise kısa süre sonra yayınlanması bekleniyor.

İlginizi Çekebilir: Animoji Köklü Değişikliklerle Güncellenecek

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?