macOS 10.12 Sierra Beta 3 geliştiriciler için yayınlandı

0
70

Apple, bugün geliştiriciler için macOS Sierra 10.12 ‘nin 3. betasını yayınladı. Son sürüm Mac App Store’den indirilebiliyor. macOS Sierra’nın en belirgin özelliği Siri idi. Apple Watch kullanıcıları ise şifre girme ekranını, auto unlock özelliği kullanarak doğrudan atlayabiliyordu.

macos_sierra

Apple Pay ise macOS Sierra ile Safari tarayıcısına entegre olmuştu. Bu beta sürümünü test etmek istiyorsanız, Apple geliştiricileri için geçerli promosyon koduna ihtiyacınız var. Eğer zaten macOS Sierra’yı deneyenlerden biri iseniz, Mac’inizin güncelleme kısmından zaten BETA 3’e güncelleme yapmanız mümkün. Eğer daha önceki macOS sürümlerini yüklemediyseniz ve doğrudan  macOS Sierra 10.12 BETA 3’ü test etmek istiyorsanız, Hesabınız için promosyon kodunuzu Apple geliştirici sayfasından edinebilirsiniz.

Bu güncellemede major değişikliklerin olmasını beklemiyoruz.

macOS Sierra 10.12 BETA 3’ün yeni özelliklerini konuya daha sonra ekleyeceğiz.

 

Konu ile ilgili sorularınıza en geç 24 saat içinde yanıt vermeye çalışacağız. Lütfen soru sormaktan çekinmeyiniz. AppleUzmani.net'i desteklemek için lütfen sosyal medya sayfalarımızı beğeniniz ve konuyu paylaşınız.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?