Macbook Fiyatları için Yeni Düzenleme

0
420
MacBook Air (2018)

Mac serisi için yeni ürünler tanıtıldı. iMac modellerini yenileyen Apple, hem iki katı daha güçlü bilgisayarları sundu hem de ekran konusunda çok önemli yenilikler yapıldı. Bu modellerle beraber 5K çözünürlük değerine çıkan iMac modellerini gördük. Yeni serilerini tanıtan markanın bir başka yandan ise Macbook modellerinin fiyatlarında bir düzenlemeye gittiği ortaya çıktı. Firma yeni nesil Macbook modellerinin depolama birimi seçimlerinde fiyatları indirdi.

Macbook Fiyatları Nasıl Değişti?

İndirimler depolama birimlerinde karşımıza çıktı. Depolama birimi kısmında düzenlemeler yapıldı ve eğer ek hafıza isterseniz ödeyeceğini ücretler azaltılmış oldu. Buna göre Mac Mini modelini tercih eden ve depolama birimini 2 TB SSD olarak değiştiren kullanıcılar 200 dolar daha az ödeme yapacaklar.

Tek indirim bu kısımda değil. Bunun yanında Macbook Air modelini tercih eden kullanıcıların 1,5 TB depolama alanı seçimlerinde de 100 dolar gibi bir indirime gidildiği açıklandı. Aynı şekilde MacBook Pro modellerinde de indirim geçerli.

MacBook Air (2018)

15 inçlik MacBook Pro ve 13 inçlik MacBook Pro modelleri için hafızayı 2 TB seviyesine çıkarmanız durumunda 200 dolar indirim alıyorsunuz.

Eğer 4 TB SSD seçeneğini seçerseniz de fiyat kısmında 400 dolar gibi bir indirim söz konusu oluyor. Yine RAM kısmında da yapacağınız değişiklikler için fiyat farkı söz konusu. Mac Pro için 16 yerine 64 GB RAM bellek seçimi yapan kullanıcıların 400 dolarlık bir indirim aldığını belirtelim. Fiyatların dünya genelinde mi geçerli olacağı konusu ise kesin değil.

İLGİLİ HABER:  iOS 13.1 Touch ID Sorunu Ortaya Çıktı

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?