MacBook Air (2018) için En İyi Koruma Kılıfları

0
447
MacBook Air (2018)

Yeni iPad modelinin tanıtımı sırasında Apple’ın farklı sürprizleri de gündeme geldi. Marka çok uzun bir süredir yenilemediği ürünleri için de bir bir yeni sürümlerini duyurdu. Yeni seri bu ürünler arasında yer alan modellerden birisi de MacBook Air (2018) modeli oldu. Daha ince bir kasa, daha ince çerçeveler, daha başarılı bir ekran ve güçlü teknik özellikleriyle öne çıkan MacBook Air (2018), her açıdan övgü toplamayı başardı.

Fakat çerçevelerin biraz daha ince olması ve bilgisayarın biraz daha mini boyutlara sahip olması yeni bir soru işaretini gündeme getirdi. MacBook Air (2018) için dayanıklılık konusu gündeme gelir oldu. Bilgisayarın ne kadar dayanıklı olduğu ve dayanıklılık testlerini daha sonra uzun uzun ele alacağız ancak bu yazımızda dayanıklılık konusunda şüphesi olan kullanıcılar için kılıf önerilerimizden söz edeceğiz.

i-Blason Sert Plastik Kılıf

İlk modelimiz i-Blason kılıf. 360 derec, yani her açıdan koruma sağlayan kılıf, hem alt kapakta hem de üst kapakta kullanılan sert plastik malzeme sayesinde dış etkilere karşı tam anlamıyla koruma sunuyor.

i-Blason

Çerçeve kenarlarını da sardığı için darbelere karşı da etkili olan kılıf, alt kısım için özel bir ayak sistemine de sahip. Bu sistem sayesinde bilgisayarda hava akışı tam anlamıyla sunulabiliyor. Yani ısınma sorunu gibi bir sorun oluşmuyor. Çizilmelere karşı da koruma sağlayan kılıfın fiyatı ise 25 dolar civarında.

Supcase Unicorn Serisi

Daha önce MacBook modellerinde de gördüğümüz koruma kılıfı, yine hem üst kısmı hem de alt kısmı kaplıyor ve köşeleri korumak için de özel bir tampon sistemine yer veriliyor.

Supcase Unicorn

Tüm kasayı sarmasına karşın kılıfın girişleri ve portları da tam anlamıyla koruduğunu ekleyelim. Kılıfın fiyatı ise 30 dolar.

İLGİLİ HABER:  Apple’ın Yeni iMac Modelleri Geliyor

ProCase Kılıfı

Şeffaf polikarbonat kılıf, yine hem alt hem de üst kısmı koruyor ve çiziklerin ya da darbelerin bilgisayara zarar vermesini engelliyor. Ayrıca şeffaf görünüm kasa renginin de net olarak seçilmesine olanak sağlıyor.

ProCase

Bu kılıfın en büyük artısı ise klavye bölümünde de bir koruma kapağı sunması. Ayrıca fiyat kısmında da rakiplere göre daha uygun bir seri söz konusu. 17 dolar bir satış fiyatından söz ediyoruz.

 

 

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?