LG X HIZ KESMİYOR
Teknoloji ilerledikçe farklı özellikleri yeni modellerine entegre ederek piyasada söz sahibi olmaya çalışan akıllı telefon üreticileri bu konuda kıyasıya bir yarışa girmiş durumda. Bu konuda özellikle Samsung ve Apple markaları piyasada söz sahibi olmayı ve en çok satış oranını yakalamayı başarırken teknoloji devlerinden LG ise adından sıkça söz ettirmeye başladı.
lg-x-resim (1)
LG X SERİSİ TAMAMLANIYOR
Apple- iPhone ile Samsun- Galaxy ile özdeşleşerek bu isimlerle seriler çıkarırken LG ise LG K ve LG X serileriyle akıllı telefon kullanıcılarına farklı deneyimler yaşatıyor. Tasarım odaklı olan ve daha çok gençlerin ilgisini çekecek özellikleri bünyesinde barından LG K serisi geçtiğimiz aylarda sonlanmıştı. Modele göre öne çıkan özellikler sunan LG X serisi ise firma tarafından açıklanan LG X Max ve LG X Mach serileri ile tamamlanacak. Piyasaya çıkacak olan bu seri ile birlikte toplam 11 akıllı telefon modeli ile tüketicinin beğenisine sunulacak olan akıllı cihazlar arasında LG X Mach modelinin serinin amiral gemisi durumunda olması bekleniyor.
LG X MAX AMİRAL GEMİ OLMAYI FAZLASIYLA HAKEDİYOR
5. 5 inçlik ekran büyüklüğü ve 2560x 1440 piksel çözünürlüğünde IPS ekrana sahip olan  LG X Mach gücünü ise Snapradon 650 yonga setinden alacak. 3GB RAM ile desteklenen cihazda 12.3MP çözünürlüğe sahip büyük bir sensörle 4 K video kaydı yapabilen bir kamera bulunuyor. Full HD video kaydı da yapabilen 8 MP çözünürlüğe sahip olan ön kamera ve 3000 mAh bataryası bulunan  LG X Mach, X serileri arasında amiral gemi ünvanını fazlasıyla hakeden bir telefon olarak dikkat çekiyor. Cihazda bulunan Cat. 9 KTE modem, 450 Mbps indirme hızına ulaşıyor. İndirme hızı ile parmak ısırtan cihazda Android 6. 0. işletim sistemi kullanılırken, ayrıca 32 GB’ye kadar arttırılabilir hafıza kapasitesi bulunuyor.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?