3 yeni iPhone

Eylül ayı yaklaştıkça Apple’ın yeni akıllı telefonlarında nasıl adım atacağı ve hangi modelleri tanıtacağı konusu da daha da merak edilmeye başlandı. Apple’ın şimdiye kadar 4 yeni model tanıtacağı konusunda bilgiler elde etmiş ve yıl boyunca bu 4 model üzerinde iddiaların gündeme geldiğini görmüştük. Yeni seri akıllı telefonların için şimdiye kadar bu yönde iddialar ortaya çıkmıştı. Fakat ilk olarak geçen hafta yeni bir iPhone SE modelinin gelmeyeceği belirtildi. Böylelikle markanın 3 yeni iPhone modeli tanıtacağı iddiaları gündeme gelmiş oldu. Yeni bir iPhone SE modelinin tanıtılmayacağı iddiaları Apple’ın hayranlarını da bir hayli üzmüştü. Şimdi ise bambaşka bir iddia daha gündeme geldi. Buna göre küçük ekranlı bir seri görmek mümkün olmayacak.

5.8 inç iPhone Gelmeyebilir

Son iddialara göre merakla beklenen bir diğer model olan 2.nesil iPhone X modeli içinde önemli kararlara imza atıldığını görmek mümkün olabilir. Beklendiği gibi 3 yeni iPhone tanıtılmasının yerine 2 yeni iPhone modelinin tanıtılacağından söz ediliyor. Sadece 6.1 inçlik ve 6.5 inçlik iPhone modellerinin yeni akıllı telefonlar olacağı ve bunun yanında 5.8 inçlik modelin mevcut iPhone X modelinin renk ve bazı özellikler yönünden yenilenmiş modeli olacağı iddiası ortaya çıkmış durumda.

3 yeni iPhone

Böyle baktığımız zaman daha geniş ekranlara sahip sadece 2 yeni iPhone akıllı telefonunu görmemiz mümkün olabilir. 5 ayı aşkın bir süredir konuşulan 3 yeni iPhone modeli iddiaları da bu son gelen bilgilere göre asılsız olmuş oluyor. Yine de Apple’ın tanıtımını beklemekte fayda var. Görünen o ki marka son ana kadar beklentileri boşa çıkaracak adımlar atabilir. Tam tersi bir durumda geçerli olabilir. Tüm bunlar için yapılacak tanıtımı beklememiz gerekiyor.

İlginizi Çekebilir: 2018 iPhone USB Portu Devrine Son Verebilir

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?