KREDİ KARTLARI KEŞKE GEÇSEYDİ DENEN YERLER

Günümüzde pek çok insan nakit sıkışıklığına girebiliyor. Her zaman yanında nakit bulunduramayabiliyor. Bu yüzden bazı yerlerde özellikle kredi kartlarının geçmediği yerlerde çok sıkıntılar çekebiliyor. Aşağıda bu tarz birkaç yeri sıraladık.

TAKSİLER

Çok acil bir işiniz çıkmıştır ve aracınız yoktur. Taksi çağıracak olursunuz ama nakit paranızda kısıtılıdır. İşte dünyanın en acıklı durumlarından birisidir bu. Taksiler, kredi kartlarının kesinlikle geçmesi gereken yerlerden birisi..

ÇİLİNGİRLER

Anahtarınız içeride kalmış ve cüzdan da anahtarla aynı kaderi paylaşmıştır. Zar zor bir çilingir çağırırsınız ancak nedense çilingirler de pos cihazıyla gelmezler ve bu oldukça sinir bozucudur. Cüzdanınızı içeriden aldıktan sonra birde çilingirle en yakın bankamatiğe gider ve ödemeyi orada yapmak durumunda kalırsınız.

ÖZEL ÖĞRETMENLER

Özel öğretmen tutmak günümüzde çok yaygın bir hal aldı. Bazen kendimiz için bazen de çocuklarımız için kendimize işinin ehli iyi bir hoca tutarız. Tam da hocanın geleceği gün bir sürü işinizin arasında para çekmeye vakit bulamadığınızı düşünün. Evin içinde bankamatikte yoktur muhtemelen.. İşte tam bu sırada en yakın bankamatiğe koşarken aklımızdan keşke şu özel hocalarda pos cihazı kullansa diye geçiririz.

SUCULAR

Su, insan hayatındaki en önemli ihtiyaçtır. Ancak insanlık hali işlerden dolayı bazen günlerce eve tıkılıp kalabiliyor. Birde bakmışız ki evde su bitmiş ve cüzdanda nakitte kalmamış. Keşke o sucu pos cihazı kullansaydı da bu kadar yolu yürümek zorunda kalmasaydım diye düşünmez misiniz?

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?