Kobo Glo HD E-Kitap Okuyucu İnceleme

0
88
Kobo Glo HD E-Kitap Okuyucu İnceleme

Kobo Glo HD E-Kitap Okuyucu İnceleme

Aydınlatmalı ve yüksek çözünürlüklü şık ekranıyla kitapseverlerin yakın dostu olacak olan Kobo Glo E-kitap okuyucu, D&R aracılığıyla Türkiye pazarına girmiş oldu. Türkiye pazarına Kobo markasının 3 e-kitap okuyucusu girerken bunlardan biri olan Glo HD e-kitap okuyucu, 6 inçlik ekranı, 300 ppi HD dokunmatik Carta E (e-mürekkep) ekranı, piyasadaki en net e-kitap okuyuculardan biri olmasını sağlıyor.

180 gram ağırlığı ile her yer taşıyabileceğiniz ve silikon arka yüzeyi ile tek elde tutulması ve her ortamda küçük boyutlarıyla kullanılması da mümkün. Hem şarj hem de bilgisayarınızdan dosya aktarımı görevi içim tek bir Micro USB portu bulunurken 4 GB depolama alanı ayrılmış vaziyette.

Arayüzü tamamen Türkçe ayarlanmış ve cihaz üzerinden anında satın alabileceğiniz 15.000 Türkçe kitap ve 4 milyondan fazla yabancı kitap seçeneği bulunuyor. Kobo Glo HD’nin özelleştirme seçenekleri ise oldukça başarılı dizayn edilmiş. Yazı tipi, yazı boyutu, kenar boşlukları ve hizalama seçenekleri değiştirilebiliyor. 11 farklı yazı tipiyle e-kitabı okumak istediğiniz şekillere getirebilirsiniz.

Kobo, Glo HD’nin pilinin daha çok dayanması için Wi-Fi’ı kapalı tutarsanız pil ömrünün bir ayı geçebileceğini görebilirsiniz. Teknolojiyle arasındaki bağı kitap sevgisine de taşıyan okuyucuların vazgeçemeyeceği bir cihaz olan Kobo Glo HD’yi satın alarak istediği her yerde kitap okumanın keyfini yaşamak isteyenler bu cihaza 429 TL’ye sahip olabilirler.

İLGİLİ HABER:  Samsung iOS İçin Beklenen Hamleyi Yaptı

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?