Kısa süreli ücretsiz 3 tane App Store uygulaması: 23 Temmuz 2016

0

Normalde 1 veya 2 ücretsize düşen App Store uygulaması paylaşırdık. Bugün ise 3 tane uygulama paylaşacağız. Bunlar; Resim uygulaması, Oyun ve Online radyo. Sadece kısa süreli olarak ücretsiz bu uygulamaları denemenizi öneriyoruz.

Sanırım akıllı telefonların en güçlü tarafları fotoğraf çekmeleri ve bu fotoğrafların hemen bazı uygulamalarla işlenebilmesi.

Resimlerin üzerine yazılar yazmak için artık Phososhop gibi devasa programlara gerek yok. Mix on Pix ile fotoğrafların üzerine yazılar yazın. Çerçeveler ekleyin. Harika efektlerle resimlerinizi süsleyin. Herkes sizin photoshop uzmanı olduğunuzu sanacak 🙂

mixxx

“Mix on Pix” bugüne özel 6.49 TL’den 0 TL’ye iniyor.

İndir

Circle Magician ise günün diğer ücretsiz uygulaması.  Butonlar veya joistik olmadan eksiyon oyunu oynanabilir mi? Circle Magician bunun nasıl olabileceğini öğretiyor.  Düşmanlarınızı yenmeniz için daire çizin, onu kuşatın. 7 dünya var. Toplamda 84 bölüm var. 80 farklı canavar ve 14 tarihi savaş var.

Tek silahınız ise parmağınız. Yapabildiğiniz kadar çabuk daire çizmelisiniz.

draww

Circle Magician” bugüne özel 5,29 TL’den 0 TL’ye iniyor.

Hemen indir

Son ücretsiz uygulamamız ise RadioApp

RadioApp, harika bir radyo uygulaması.  Bölgesel radyo istasyonlarını kolayca ayarlayabiliyorsunuz. Dünyanın her yerindeki radyolara analog tuner kullanarak kolayca ulaşabilirsiniz.

İnternet bağlantısı gerekiyor tabii. FM/AM ayarlanabilir. Alarm ayarlanabiliyor. Uyku saati ayarlanabiliyor. Ergenlerimiz özellikle kaçırmasınlar 🙂

radyo

 

Hemen indir

 

 

 

Konu ile ilgili sorularınıza en geç 24 saat içinde yanıt vermeye çalışacağız. Lütfen soru sormaktan çekinmeyiniz. AppleUzmani.net'i desteklemek için lütfen sosyal medya sayfalarımızı beğeniniz ve konuyu paylaşınız.

BU KONUDA SİZ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ?

Please enter your comment!
Please enter your name here