Kırmızı Kasalı Apple Watch Series 5 Geliyor

0
150
kırmızı Apple Watch 5

Apple Watch Series 5, markanın en yeni akıllı saat modeli olarak piyasaya sunuldu. Yeni akıllı saat modellerinin özellikleri bir yana şu sıralar özel bir Apple Watch Series 5 modeli gündemde. Elde edilen bilgilere göre bu kez kırmızı Apple Watch Series 5 akıllı saat modeli piyasaya sürülecek. Tamamen kırmızı kasalı bir akıllı saat ile karşı karşıya kalacağız.

Üstelik bu kez yeni rengin önemli bir anlamı olacağını da ekleyelim. Hemen konu hakkında detaylardan ve neler sunulacağından söz etmeye başlayalım.

Kırmızı Renkli Apple Watch Series 5!

Apple’ın bir süredir sunduğu kırmızı renkli ürünleri bulunuyor. Kırmızı iPhone, kırmızı iPhone kılıfları, tablet kılıfları, akıllı saat kayışları gibi özel ürünler var. Bunların tek farkı kırmızı olmaları değil. Bunun dışında kırmızı renkli ürünlerin satışlarından HIV/AIDS hastalarına yardım yapılıyor. Bir yandan hastalığın tedavisi için yeni fonlar ayrılmış oluyor bir yandan da HIV virüsüne karşı mücadele ediliyor.

Kırmızı renkli ürünlerden elde edilen gelirlerin büyük bir oranının yardım olarak ayrıldığını görüyoruz. İşte kırmızı Apple Watch Series 5 modeli de bu kapsamda satışa sunulacak. Daha önce sadece markanın Apple Watch kayışlarında kırmızı renk seçeneklerini sunduğunu görmüştük. Sadece kayış kısmında kırmızı renk seçeneğine yer verilmişti. Apple’ın veritabanında ortaya çıkan yeni bir görsel ise bu durumun değişeceğini gösteriyor.

kırmızı Apple Watch 5

Paylaşılan görsellere göre kırmızı renkli Apple Watch 5 akıllı saatleri kısa süre sonra tanıtılacak. Yeni akıllı saatlerin alüminyum kasalı modellerde yapılan özelleştirme sonrasında sunulacağı ve kasanın tamamen kırmızı renkli olacağını da ekleyelim. Paylaşılan görsellerde kırmızı modelin kayış kısmında da beyaz kayışların kullanılacağı görülüyor.

Kırmızı renk dışında yeni akıllı saat modeli için farklı renk kombinasyonlarının da sunulması söz konusu olacak. Fakat farklı renk seçeneklerinin neler olacağı konusunda herhangi bir bilgi yok. Bunlar için resmi olarak saatlerin satışa çıkmasını beklemek gerekiyor. iPod Touch modelleri için de yeni renkler geleceği iddiası var ama dediğimiz gibi bu iddiaların doğrulanması gerekiyor.

İLGİLİ HABER:  Apple Pencil için Alternatif SonarPen Geliyor

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?