Kırmızı iPhone X Nasıl Gözükecek?

0
37

Bugün Apple eğitim odaklı bir etkinlik düzenleyecek. Eğitim odaklı etkinlikle beraber markanın birçok yeni ürünü de tanıtıma çıkarması bekleniyor. İlk olarak uygun fiyatlı bir iPad modeli bekleniyor. Diğer serilere göre çok daha aşağı bir fiyata satılması beklenen uygun fiyatlı bir iPad ile dikkat çekecek olan markanın, aynı şekilde uygun fiyat aralığı bulunan bir de MacBook modeli tanıtması bekleniyor. Her ne kadar Mac sınıfı ve iPad sınıfına dahil olacak yeni ürünler beklense de iPhone modellerinin de boş geçilmeyeceği belirtiliyor. Bunun için iPhone modellerine yeni renk seçeneklerinin ekleneceği konusunda bilgiler var. İlk değişiklik ise iPhone X modelinde olacak.

iPhone X Kırmızı Renk İle Gelecek

Aslında altın rengiyle gelmesi beklenen iPhone X akıllı telefonların, bunun dışında AIDS hastalarına destek kampanyası kapsamında kırmızı bir modelle beraber de gelmesi bekleniyor. Hatta bunun için çoktan sızıntı bilgileri gelmeye başladı. Son olarak telefonların kırmızı renkli bir konsept videosu yayınlandı. iPhone X modeline ait olduğu belirtilen konsept videosunda, kırmızının nasıl kullanılacağı ve ne kadar dikkat çekici olacağı vurgulanıyor.

Şimdilik kırmızı iPhone X modelinin tanıtımı kesin değil ancak bu verilere baktığımız zaman akşam saatlerinde yapılacak olan tanıtımda kırmızı iPhone 8 modellerini göreceğiz. Bunlar arasında iPhone X modelinin de olması oldukça olası gibi gözüküyor. Tanıtımdan sonra detayları paylaşacağız.

İlginizi Çekebilir: iOS 11 QR Kod Okuyucuda Yeni Açık

Konu ile ilgili sorularınıza en geç 24 saat içinde yanıt vermeye çalışacağız. Lütfen soru sormaktan çekinmeyiniz. AppleUzmani.net'i desteklemek için lütfen sosyal medya sayfalarımızı beğeniniz ve konuyu paylaşınız.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?