Kırmızı iPhone 8 Serileri ve iPhone X Bugün Tanıtılabilir

(PRODUCT) RED iPhone 8 ve iPhone X modelleri için bugün duyuru yapılacağı belirtiliyor. Kırmızı iPhone 8 ve iPhone X modelleri satışa çıkacak mı?

0
59

(PRODUCT) RED kampanyası olarak bilinen ve Apple’ın AIDS hastalarına destek için tüm ürünlerinin kırmızı versiyonlarını satışa çıkardığı kampanya için en son olarak geçen sene iPhone modellerinin yenilendiğini gördük. iPhone 7 modellerinde tamamen kırmızı kasalı telefonlar satışa çıkarılmış ve Apple’ın satışlarının da ciddi oranda artış gösterdiğini görmüştük. Bu sene ise (PRODUCT) RED iPhone 8 serileri ve iPhone X modellerinin satışa çıkacağı konusunda iddialar ortaya çıkmıştı.

Hatta Apple’ın eğitim etkinliğinde yeni modelleri tanıtacağı konusunda da bilgiler verilmişti. Ancak beklentiler boşa çıktı ve etkinlikte sadece yeni iPad modeli tanıtıldı. Tüm bunların ardından bugün ortaya çıkan belgeler, bu hafta içerisinde (PRODUCT) RED iPhone 8 ve iPhone X modellerinin satışa çıkacağını gösteriyor.

(PRODUCT) RED iPhone 8 ve iPhone X Ne Zaman Gelecek?

MacRumors tarafından gelen bilgilere göre Virgin Mobile tarafından Kırmızı iPhone 8 ve iPhone X modelleri doğrulandı. Telefonların 9 Nisan tarihinde Apple’ın envanterine ekleneceği iddia edildi. Telefonların envantere ekleneceği ve (PRODUCT) RED kapsamında son serilerinde ön siparişlerinin açılacağı belirtiliyor.

 (PRODUCT) RED iPhone 8 ve iPhone X

iPhone X için kesin bir yorum yapılmamış olsa da iPhone 8 modelleri için 9 Nisan gününde kırmızı modellerin geleceğine neredeyse kesin gözüyle bakılıyor. (PRODUCT) RED iPhone 8 serilerinin satışının ise ay sonunda yapılacağı bilgisi var. Tüm bu iddiaların ne kadar gerçeği yansıttığını bugün öğrenmek mümkün olacak.

Önceki Haber: Haftanın iOS Oyunları ve Uygulamaları (7-8 Nisan)

Konu ile ilgili sorularınıza en geç 24 saat içinde yanıt vermeye çalışacağız. Lütfen soru sormaktan çekinmeyiniz. AppleUzmani.net'i desteklemek için lütfen sosyal medya sayfalarımızı beğeniniz ve konuyu paylaşınız.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?