Kırmızı iPhone 8 Plus ve iPhone 8 Tanıtıma Çıktı

Kırmızı iPhone 8 Plus ve iPhone 8 modelleri tanıtıldı. Kırmızı iPhone 8 Plus ve iPhone 8 modellerinde renk dışında bir fark var mı? Fiyatlar nasıl?

5
139
Kırmızı iPhone 8
Kırmızı iPhone 8

Apple’ın ilk olarak eğitim etkinliğinde ortaya çıkaracağı belirtilen kırmızı iPhone modelleri, eğitim etkinliği kapsamında tanıtılmadı. Fakat her ne kadar eğitim etkinliğinde tanıtılmamış olsa da Apple’ın Product Red kampanyası kapsamında sunacağı Kırmızı iPhone 8 Plus ve iPhone 8 modellerinin mutlaka geleceği belirtilmişti. Bugün paylaştığımız bir haberde telefonların bir sürpriz yaparak gün içerisinde tanıtıma çıkacağını da belirtmiştik. Beklenen oldu ve Kırmızı iPhone 8 Plus ve iPhone 8 modellerinin tanıtımı gerçekleştirildi.

Kırmızı iPhone 8 Plus ve iPhone 8 Satışa Çıkıyor?

iPhone X için olmasa da bir başka amiral gemisi serisi olan iPhone 8 serisi için yapılan duyuruyla beraber Kırmızı iPhone 8 Plus ve iPhone 8 modelleri ortaya çıkmış oldu. Yeni modellerin Special Edition olarak duyurulduğunu belirterek başlayalım.

Yeni akıllı telefonların teknik özellik kısmında ise herhangi bir değişikliği bulunmuyor. Sadece yeni modellerin renklerinde kırmızı arka kapak kullanıldığını yani kırmızı renk sunulduğunu görüyoruz. Fakat burada geçen seneye göre önemli bir gelişme söz konusu.

Kırmızı iPhone 8 Plus ve iPhone 8 modellerinin ön yüzü tamamen siyah renkle geliyor. Geçen sene iPhone 7 modelinde beyaz kullanılmış ve bu renk düzeni kullanıcılardan eleştiri almıştı. Şimdi ise doğrudan siyah ve kırmızı uyumuna yer verilmiş durumda. 256 GB depolama alanıyla ve 64 GB depolama alanıyla yarın ön siparişte olacağını da ekleyelim. Fiyatları ise şöyle;

256 GB Seriler

  • Kırmızı iPhone 8 – 4.999 TL
  • Kırmızı iPhone 8 Plus – 5.599 TL

64 GB Seriler

  • Kırmızı iPhone 8 – 4.199 TL
  • Kırmızı iPhone 8 Plus – 4.799 TL
İLGİLİ HABER:  tvOS 11.2 Sonunda Yayınlandı! Değişiklikler Neler?

5 YORUMLAR

  1. FATİH BEY KAFAYI YİYEYECEM SIFIR CİHAZ AHIZE SORUNU VAR APPLE ARKASINDA DURMUYOR YA DEĞİŞİM CİHAZI YADA TAMİR DİYOR . EMİN OLUN SADECE BURDA MESAJLARIM YAYINLANIYOR SİNİRDEN DELİRDİM PARASINI GECTIM İNSAN KENDİ SALAK GIBI GORUYOR ZATEN TELEFONUN NERDE OLDUGUNU BILE BILMIYORUM.
    BENİ ENÇOK KAHREDENDE COGU FORUM MSJLARIMI PAYLASMIYOR AOOLE ANLAŞMASI VAR SANKI BEN SADECE INSANLARA YAŞADIGIMI YASAMALARINI ISTEMIYORUM VE BUNU HERYERDE YAZACAGIM
    TESEKKURLER

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?