Kırmızı iPhone 7 Satışta. Yeni Akıllı Telefonlar Ne Kadar Sürede Geliyor?

  0
  40
  iPhone 7 RED satın al
  iPhone 7 RED teslim süresi

  iPhone 7 RED versiyon ve yeni iPad Pro 9.7 inç versiyon geçtiğimiz hafta içerisinde ortaya çıktı. Apple’ın yeni seri ürünlerinin tanıtılması ile beraber bir süredir gündemde olan Apple, Apple online Store üzerinden de yeni ürünlerini ortaya çıkarmıştı. Hem görselleri hem de özellikleri ortaya çıkan yeni ürünlerin ne zaman satışa çıkacağı ise yine açıklanan bir başka detay olmuştu. Özellikle merakla beklenen yeni renk seçeneği ile beraber iPhone 7 RED modelinin ne zaman satışa çıkacağı ve nasıl alınacağı en çok merak edilen konulardan biri olmuştu.

  Kırmızı iPhone 7 Nasıl Satın Alınır?

  Apple’ın gösterdiği hedef tarih olan 24 Mart gününün gelmesiyle beraber ise yeni seri akıllı telefonlar ve tabletlerde satışa çıkmış oldu. Zaten birçok merkezde ön siparişe açılan akıllı telefonların ülkemizde de aynı süre içerisinde yani bugün satışa çıktığını belirtelim. Bugün itibariyle satış sunulan iPhone 7 RED modelinin nasıl alınacağı ise merak konusu oldu. Peki bakalım resmi site üzerinden iPhone 7 RED nasıl alınıyor? Ne kadar süre içerisinde iPhone 7 RED teslimi yapılabiliyor?

  kırmızı iphone 7 al
  iPhone 7 RED satın al

  Apple Online Store Üzerinden iPhone 7 RED Satın Alma

  • Öncelikle Apple Online Store sitesine girmeniz gerekiyor. Zaten siteye girdiğiniz anda ana sayfada yeni kırmızı iPhone 7 seçeneğini görüyorsunuz. İsterseniz bu bağlantıya tıklayarak isterseniz de iPhone 7 sekmesine girip buradan iPhone 7 RED seçeneğine girerek satın alma ekranına geliyorsunuz.
  • Şimdi ise karşınıza iki farklı seçim ekranı geliyor. Öncelikle iPhone 7 mi yoksa iPhone 7 Plus mı istediğinizi seçiyorsunuz. iPhone 7 Plus modeli için düşünecek olursak telefonu seçmeniz gerekiyor. Ardından gelen ekran üzerinden 128 GB olan modeli ya da 256 GB olan modeli seçmeniz gerekiyor. 128 GB olan model 949.00 TL olarak satışa çıkıyor. 256 GB model için ise 5.449.00 TL olarak belirlenmiş.
  • İstediğiniz modeli seçtikten sonra ise “çantaya ekle demeniz gerek” ardından çantaya devam et seçeneği ile satın alma işlemine devam ediyorsunuz. Buradan ödeme ve adres bilgilerini girip işlemi tamamlıyorsunuz.

  iPhone 7 RED Ne Zaman Teslim Ediliyor?

  Satın alma işleminden sonra ise telefonların gönderimi için 2-3 hafta süre belirtilmiş durumda. Telefonların stoktan elinize ulaşmanız 2 ya da 3 hafta sürecek gibi. Bunun dışında başka siteler üzerinden ne kadar sürede teslim edilir henüz belli değil.

  YORUMLAR

  Lütfen yorumunuzu girin:
  İsminiz nedir?