Kırmızı iPhone 7 Artık Satışa Çıktı

0
170
iPhone 7 (PRODUCT)RED
kırmızı iPhone 7 satışta

Apple’ın akıllı telefonları içerisinde en başarılı modellerden biri olarak gösterilen iPhone 7 akıllı telefonları bu sene Apple’ın satışlarında rekorlar kısmasını sağladı. Markanın satış rakamlarında epey bir öne geçmesini sağlayan serinin tasarım kısmında ise en büyük etki yeni renk seçenekleri olmuştu. Siyah seçeneğine geri dönüş yapan Apple sonunda beklentileri karşılamış ve bu seride hem mat siyah hem de parlak siyah modellerini piyasaya sürmüştü. Yeni renk seçenekleri ile en çok satılan iPhone serisi olan seriye ise kısa süre önce yeni renkler ekleneceği belirtildi. Bu renk ise özel bir çalışma ile beraber kırmızı renk oldu. Sonunda iPhone 7 (PRODUCT)RED ortaya çıktı.

(PRODUCT)REDApple Ürünleri Satışta

Aslında bu kırmızı renk seçeneklerinin diğer renk seçeneklerinden büyük bir farklılığı var. Zira bu modeller Apple’ın sadece renk seçeneği olsun diye piyasaya sürdüğü modeller değil. Bu modeller Apple RED ile yaptığı iş birliği sonunda ortaya çıkan HIV virüsüne karşı yapılan kampanya sonrasında oluşturulan yeni renk seçenekleri.

iPhone 7 (PRODUCT)RED
Kırmızı iPhone 7

Daha öncede birçok kez RED ile iş birliği yaparak HIV virüsü üzerinde yaptığı çalışmalarla bilinen marka en büyük çalışmayı ise bu yeni serilerle beraber yapmış oldu. iPhone 7 (PRODUCT)RED modelinin diğer serilerden farklı tek özelliği ise renkleri. Tamamen kırmızı olan yeni iPhone modeli bunun dışında teknik özellikler kısmında da değişikliklere gitmemiş oldu.

iPhone 7 (PRODUCT)REDTek Ürün Değil

Bununla beraber (PRODUCT)RED ürünlerinin sadece iPhone 7 ile sınırlı olmadığını da ekleyelim. Bunun aynında marka tablet kılıflarından tutunda, Apple akıllı saat kordonlarına kadar hemen her ürününe kırmızı seçeneklerini ekledi. Kulaklıkları içinde benzer bir çalışma yapan Apple böylelikle tüm ürünlerini (PRODUCT)RED kampanyasına dahil etmiş oldu. Son olarak alınan tüm ürünlerde Apple’ın RED’e belli bir oranda yardım fonu aktarılacağı da belirtiliyor. Yani bu ürünlerden aldığınız da Apple yardım fonuna katılmış oluyorsunuz. Satışlar ise 24 Mart tarihinde başlıyor.

İLGİLİ HABER:  Apple Üçüncü Çeyrek Verilerinde İstediğini Aldı

Fiyatlar

iPhone 7 kırmızı modeli: 4.299 TL

iPhone 7 Plus kırmızı modeli: 4.949 TL

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?