Kavisli iPhone Modeli için Beklenen Konsept

Kavisli iPhone modeli için yeni bir konsept videosu ortaya çıktı. Kavisli iPhone modelinde nasıl bir tasarım görebiliriz? Beklentiler neler?

0
36

Apple’ın, bu yıl 3 yeni akıllı telefon modeli tanıtması bekleniyor. iPhone X serisi olarak gelmesi beklenen bu üç yeni akıllı telefonla ilgili sürekli olarak yeni bilgiler ortaya çıkıyor ve bu bilgileri sitemizden paylaşıyoruz. Fakat bu yeni modeller bir yana Apple’ın daha büyük sürprizleri olduğu konusunda da bilgiler var. Bu sürprizin ise kavisli bir iPhone modeli olduğu konuşuluyor. Kısa süre önce Apple’a yakın analist firmaları tarafından paylaşılan raporlarda kavisli ve temassız kullanılabilecek bir iPhone modelinin hazırlandığı konusunda bilgiler ortaya çıkmıştı. Şimdi ise bu bilgilere göre yeni telefonların konsept çalışmaları hazırlandı.

Kavisli iPhone Nasıl Gözükecek?

Raporların paylaşılmasının ardından hazırlandığı belirtilen Kavisli iPhone konsept çalışmasının, önemli detayları ortaya çıkardığı görülüyor. Tabii ki şu an için hayal ürünü olan telefonun, iPhone X gibi bir çentik alanı kullandığı ve sadece ekranının değil tamamen telefonun kavisli olarak hazırlandığı görülüyor.

Muhtemelen kavramasının çok rahat olacağı bir telefon tasarımının ortaya konulduğu iPhone konsept çalışmasında, eski kızaklı telefonlara vurgu yapıldığını da belirtelim.

Kavisli iPhone Gelir Mi?

Şimdilik konsept çalışmalarını gördüğümüz Kavisli iPhone için beklentilerde yavaş yavaş oluşmaya başladı. Bu konsept çalışmasındaki kadar kavisli ve farklı bir tasarım beklenmiyor ancak iPhone için kavisli bir model beklentisi var. Yeni modelin bu yıl içerisinde tanıtılacak iPhone serileri içerisinde olduğunu da görebiliriz. Detayları gelmeye devam ettikçe paylaşacağız.

Önceki Haber: iPhone X ile Snapchat Yüz Filtrelerinde Yeni Dönem

Konu ile ilgili sorularınıza en geç 24 saat içinde yanıt vermeye çalışacağız. Lütfen soru sormaktan çekinmeyiniz. AppleUzmani.net'i desteklemek için lütfen sosyal medya sayfalarımızı beğeniniz ve konuyu paylaşınız.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?