iTunes 12.7 Sürümü Yayınlandı! Önemli Değişiklikler Var

0
86
iTunes 12.7 Sürümü

Apple’ın en büyük etkinliklerinden biri dün itibariyle gerçekleştirildi. iPhone 8, iPhone 8 Plus ve iPhone X modellerinin tanıtıldığı etkinlikte, Apple Watch 3 akıllı saatlerini ve yeni Apple TV 4K ürünlerini de gördük. Tüm ürünlerin özellikleri ilgi ile takip edilirken, etkinlikten sonra Apple için işlerin artık farklı yürüyeceğini gösteren adımlarda atılmaya başlandı. Bunlardan birisi de iTunes 12.7 Sürümü güncellemesi oldu. Apple’ın Mac serisi için yayınlanan ve önemli değişikliklere imza atan yeni sürümün, Apple içerikleri içinde önemli adımlar attığı görülüyor. Yeni güncellemenin detaylarına geçelim.

iTunes 12.7 Sürümü Yenilikleri

Yeni sürüm sonrasında en çok dikkat çeken değişiklik güncelleme sistemi oldu. Artık iTunes kendi özüne dönüyor diyebiliriz. iPhone ve iPad için çalıştırılan eş zamanlama sistemleri bundan böyle çalışmayacak. Haliyle cihazları doğrudan iTunes üzerinden güncelleme sistemi değişmiş olacak. Bu eksiği ise yenilenmiş olan App Store giderecek.

iTunes 12.7 Sürümü

iTunes içerisinde yer alan App Store bölümüne ise artık son verildi. Açıkçası Apple TV 4K tanıtımında da vurgulandığı gibi internet radio, müzik kütüphaneleri, Podcast içerikler kısmına yönelen bir iTunes ile karşı karşıya kalacağız.

Apple artık uygulamaları içinde görev dağılımı yapmış gibi gözüküyor. iTunes 12.7 Sürümü sonrasında, platformun özüne döndüğünü görmekteyiz. Fakat bu süreçte Apple ne kadar başarılı olacak? Dönüşüm beğenilecek mi? Bunu göreceğiz.

iTunes 12.7 Sürümü Güncelleme Sayfası

İLGİLİ HABER:  Apple Yapay Zekası Yakında Geliyor

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?