İşte Yeni iPhone X Modellerinin Fiyatları!

3 yeni iPhone X modeli için detaylar ortaya çıkmaya başladı. Yeni iPhone X modelleri ne kadar fiyatla satılacak? Yeni bilgiler neler?

0
63
iPhone X Plus fiyatları

Apple, iPhone X akıllı telefonları üzerinde ısrarcı olacak gibi gözüküyor. Telefon devi, iPhone X modelinin 1000 dolarlık fiyatı nedeniyle satış rakamlarının düşük devam etmesi nedeniyle bu modelin üretimi azaltmış durumda. Buna rağmen sene içerisinde gelecek olan akıllı telefon modellerinin de iPhone X akıllı telefonları olarak yoluna devam edeceği görülüyor. Bunun için 3 yeni iPhone X modeli bekliyoruz. iPhone X Plus, 2.nesil iPhone X ve 6.1 inçlik iPhone X akıllı telefonlarının tanıtılması bekleniyor. İşte bu 3 modeldeki en büyük fark ise telefonların fiyatı olacak. Peki, fiyatlar nasıl olacak?

Yeni iPhone X Fiyatları!

Apple’ın 27 Mart etkinliğinin hemen öncesinde bir araştırma notunda 3 yeni iPhone X modelinin fiyatı ortaya çıktı. Ünlü analist Kuo tarafından da vurgulanan fiyatlar ise şöyle olacak;

  • 2. nesil iPhone X: 899 dolar
  • 5 inç iPhone X Plus: 999 dolar (kalem destekli model olarak gelebilir)
  • 1 inç LCD iPhone X: 799 dolar

iPhone XL Plus

Yeni fiyatların bu şekilde olması bekleniyor. Ana X modeline göre daha düşük olan fiyatların, nasıl bu şekilde aşağı çekileceği konusunda ise bilgimiz yok. Fakat 2 modelin yine OLED ekranla geleceği söyleniyor. Yani ekranlarla fiyat düşürme politikası sadece 6.1 inçlik iPhone X modeli için geçerli olacak. Eylül ayı içerisinde tanıtılması beklenen bu 3 modelin de zamanla daha önemli detayları ortaya çıkmaya devam edecek gibi gözüküyor. Burada iPhone 9 modelini de unutmamak gerekli. Şimdilik hiç adını duymadık.

Sorun Çözümleri Sayfası
iPhone, iPad ve diğer Apple cihazlarınızla ilgili sorun yaşıyorsanız sorun çözümleri sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz. Apple sorun çözme sayfamıza ulaşmak için

TIKLAYIN.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?