Apple, iPhone X akıllı telefonları üzerinde ısrarcı olacak gibi gözüküyor. Telefon devi, iPhone X modelinin 1000 dolarlık fiyatı nedeniyle satış rakamlarının düşük devam etmesi nedeniyle bu modelin üretimi azaltmış durumda. Buna rağmen sene içerisinde gelecek olan akıllı telefon modellerinin de iPhone X akıllı telefonları olarak yoluna devam edeceği görülüyor. Bunun için 3 yeni iPhone X modeli bekliyoruz. iPhone X Plus, 2.nesil iPhone X ve 6.1 inçlik iPhone X akıllı telefonlarının tanıtılması bekleniyor. İşte bu 3 modeldeki en büyük fark ise telefonların fiyatı olacak. Peki, fiyatlar nasıl olacak?

Yeni iPhone X Fiyatları!

Apple’ın 27 Mart etkinliğinin hemen öncesinde bir araştırma notunda 3 yeni iPhone X modelinin fiyatı ortaya çıktı. Ünlü analist Kuo tarafından da vurgulanan fiyatlar ise şöyle olacak;

  • 2. nesil iPhone X: 899 dolar
  • 5 inç iPhone X Plus: 999 dolar (kalem destekli model olarak gelebilir)
  • 1 inç LCD iPhone X: 799 dolar

iPhone XL Plus

Yeni fiyatların bu şekilde olması bekleniyor. Ana X modeline göre daha düşük olan fiyatların, nasıl bu şekilde aşağı çekileceği konusunda ise bilgimiz yok. Fakat 2 modelin yine OLED ekranla geleceği söyleniyor. Yani ekranlarla fiyat düşürme politikası sadece 6.1 inçlik iPhone X modeli için geçerli olacak. Eylül ayı içerisinde tanıtılması beklenen bu 3 modelin de zamanla daha önemli detayları ortaya çıkmaya devam edecek gibi gözüküyor. Burada iPhone 9 modelini de unutmamak gerekli. Şimdilik hiç adını duymadık.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?