İşte Tamamen Altın Kaplı iPhone X Serisi

0
189
iPhone X

iPhone 8 akıllı telefonların yarın akşam saatlerinde resmi olarak tanıtılacak. Geçtiğimiz günlerde ortaya çıkan iOS 11 GM sürümünden sonra, soru işaretlerinin de giderildiğini ve yeni akıllı telefonlar hakkında daha fazla bilgi edindiğini gördük. Başta yeni model akıllı telefonların isimlerinin ortaya çıktığını söylemek gerekiyor. Yeni serinin iPhone 8 ve iPhone X isimleriyle beraber geleceği görülmüştü. Herkes yeni iPhone tanıtımlarını beklerken, Goldgenie tarafından ilginç bir atılım daha ortaya çıktı. Bu kez yeni seri akıllı telefonların altın kaplama versiyonları ortaya çıktı. iPhone X için hazırlanan altın kaplama modellerin detaylarına geçelim.

iPhone X Altın Kaplama İle Geliyor

iPhone X modellerinin altın kaplama olarak geleceğini açıklayan firma, daha öncede iPhone modelleri için benzer atılımlar yapmıştı. Şimdi ise bu atılımın iPhone X modeli için yapılacağı görüldü. Hatta firma yeni akıllı telefonların kaplamalı versiyonları için tanıtımdan önce ön sipariş açtıklarını belirtti. Ön siparişe açılan iPhone X modelinin ise 24K altın kaplama olduğu belirtildi. Sadece 512 GB versiyon için yapılacak olan tasarım özelleştirmesiyle beraber, altık kaplama iPhone X modeli almak isteyen kullanıcıların 2850 Euro fiyat ödemesi gerekiyor.

iPhone X

512 GB versiyonun tabii ki gelip gelmeyeceğini bilemiyoruz. Bunun için yeni seri akıllı telefonların ön siparişlerinin güncellenebileceği belirtiliyor. Yani bu rakamlar değişebilir. Bunun dışında iPhone X altık kaplamalı modelin tek seri olmayacağını da belirtelim. Altın kaplamalı modelin yanı sıra yeni seri akıllı telefonların elmas süslemeleri ve pırlanta taşlarla donatılmış versiyonlarının da hazırlandığı belirtiliyor.

Firma şu an ön sipariş veren kullanıcılardan yarı ücretleri ödemesini istiyor. Yani 1000 Euro gibi bir ön sipariş fiyatı istendiği belirtiliyor. Bu fiyatların telefon tanıtılmadan önce verilmesi oldukça saçma. Kaldı ki zaten modelin fiyatı oldukça yüksekken altın kaplama serilerini tercih edip fiyatın rekor seviyelere ulaşmasını tercih edecek kaç kullanıcı olur merak konusu.

İLGİLİ HABER:  iPhone X İçin Google Haritalar Güncellemesi Yayınlandı

İlginizi Çekebilir: Safari Kullanıcılarına Kötü Haber Spotify Desteği Bitti

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?