İşte iPhone SE 2 için Canlı Görseller

0
94
iPhone SE 2

Muhtemelen WWDC 2018 etkinliğinde karşımıza çıkmasını beklediğimiz yeni SE modeli iPhone SE 2, yavaş yavaş detaylanmaya başladı. Daha önce birçok kez yeni akıllı telefon modeli için beklenen özellikleri paylaşmıştık. Bu konuda en önemli açıklamalar Apple’a yakın analistler tarafından gelmişti.

İçerisinde A10 işlemcileri, 2 GB RAM bellek miktarı gibi teknik detaylarla gelmesi beklenen akıllı telefonların, tasarımı içinse şimdiye kadar net bir görsel görmek mümkün olmamıştı. Genelde taslak çizimleri ve beklentiler üzerine hazırlanan görselleri gördük. Şimdi ise yeni akıllı telefon modeli için kılıf görselleriyle beraber canlı görüntüler ortaya çıktı.

iPhone SE 2 Nasıl Bir Tasarımla Geliyor?

Yeni akıllı telefonlar için paylaşılan son görsellere göre iPhone SE 2 beklendiği kadar iddialı olacak. Telefonun sadece ön yüzünü görüyoruz ancak bu ön kısım bile çok önemli değişiklikleri işaret ediyor.

iPhone SE 2

iPhone X akıllı telefonlarında olduğu gibi çentik alanı kullandığı görülen iPhone SE 2 akıllı telefonlarının, ekran kısmının çok geniş olduğunu da net bir şekilde söyleyebiliriz. Özellikle telefonun ekranının çentik alanı dışında bir çerçeve bölümünün bulunmaması, Apple’ın bu alanda rekor kırabileceğini gösteriyor.

Face ID Teknolojisi Bulunacak Mı?

Çentikli bir tasarımla geleceği ve ön kısımda herhangi bir fiziksel tuş bulundurmayacağı görülen iPhone SE 2 için aklı karıştıran sorulardan bir tanesi de Face ID desteği oldu. Öyle ki bu tasarım Face ID teknolojisini de işaret ediyor.

Fakat bu kısımda bir Face ID sistemini beklemediğimizi belirtelim. Özellikle çentik alanının biraz daha dar olmasıyla beraber, telefonun fiyatının alt seviye olacak olması bu teknoloji yerine arka kapak üzerinde konumlandırılmış olan bir parmak izi sensörlerini işaret ediyor.

İLGİLİ HABER:  iPhone SE 2 İçin Yepyeni Bilgiler Geldi

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?