İşte iPhone 8’in Üretime Girdiğinin Kanıtı

0
46
iPhone 8 Metal Çerçeve

iPhone 8 hakkında resmi olarak sunulmuş hiçbir detay yok. Sadece iPhone 8 hakkında Tim Cook’un çok iddialı geldiklerini belirten bir açıklaması bulunuyor. Bu açıklamada doğrudan iPhone 8 için yapılmış bir açıklama değil, sadece röportaj içerisine gelen bir soruya verilmiş olan yanıt. Kısacası iPhone 8 akıllı telefonları için resmi bir açıklama yok.

Fakat buna karşın piyasaya da tanıtımı yapılmış olan akıllı telefonlardan çok iPhone 8 akıllı telefonlarının detaylarını görmeye başladık. Yeni seri hakkında sürekli olarak yeni bilgiler ortaya çıktığı gibi telefona ait olduğu iddia edilen görseller de yeni modelleri adeta ortaya çıkarmış oldu. Son olarak ise iPhone 8 için metal çerçevelerin paylaşıldığını gördük.

iPhone 8’in Üretime Girdiği Belirtiliyor

Paylaşılan iPhone 8 metal çerçeveleri bir nevi yeni seri akıllı telefonların üretiminde kullanılan çerçeveler olarak gösterilebilir. Haliyle bu çerçevelerin resminin paylaşılması bir yandan da iPhone 8 akıllı telefonlarının üretime girdiğini gösteriyor. Son olarak iPhone 8’in Eylül ayında geleceğini gösteren haberlerden sonra şimdide Apple’ın iPhone 8 akıllı telefonlarının metal çerçevelerinin üretimin başladığını göstermesi, telefonların beklendiği gibi Eylül ayında tanıtılacağını gösteriyor.

iPhone 8 metal çerçevelerine teknik açıdan baktığımızda ise telefonların yeni bir özelliğinin ortaya çıkmadığını da söylemek gerekiyor. Sadece yeni kalıplar telefonların boyutu ile ilgili bazı bilgileri vermekte. Bunun dışında çok fazla bir tasarım detayı görülmüyor.

Not: Her ne kadar iPhone 8 metal çerçeve görselleri paylaşılmış ve üretime başlandığı söylense de Apple henüz bunu doğrulayacak bir işaret vermedi.

İLGİLİ HABER:  iPhone 6S Türkiye Satış Fiyatı ve Tarihi Belli Oldu

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?