iOS 12.1 emoji

iOS 12.1 güncellemesi için final sürüm hazırlıkları başladı. Yeni işletim sistemi sürümü için beta süreci hızlandı. Bugün itibariyle yeni beta sürümünün yayınlandığı açıklandı. İlk olarak geliştiriciler için yayınlanan iOS 12.1 beta 2 sürümünden daha önce söz etmiştik. Şimdi ise iOS 12.1 beta 2 sürümünden sonra 70 adet yeni emojinin kullanıcılara sunulacağını da açıklamıştık. Yeni beta sürümünün yayınlanmasının ardından ortaya çıkan emojilerde belli oldu. İşte yeni emojiler.

iOS 12.1 İle Gelecek Tüm Emojiler

Yeni emojiler içerisinde en çok dikkat çeken ifadeler, spor emojileri olacak. Tenis topu, kaykay, frizbi, softbol emojileri kullanıma sunulmuş olacak. Bunun dışında yeni hayvan figürleri de bulunuyor. Istakoz, papağan, kanguru gibi birçok hayvan figürünün de yenileneceği emoji paketinde, nazar boncuğu gibi ifadelerde yer alacak.

iOS 12.1

Yeni emojilerin sadece iOS işletim sisteminde değil, watchOS ve MacOS işletim sistemlerinde kullanılacağını da ekleyelim. Muhtemelen güncellemenin final sürümünden sonra yeni karakterlerin sayısı da artış gösterecek. Güncellemenin 70 yeni emoji ile sınırlı kalması beklenen bir durum değil. Yenilikler geldikçe, daha fazla bilgi paylaşımı yapacağız.

Dilerseniz şimdi sözü daha fazla uzatmadan sizi yeni karakterler için hazırlanmış olan video ile baş başa bırakalım. Tüm bu ifadelerin yeni güncelleme sonrasında kullanıma gireceğini hatırlatalım. Şu an için geliştirici betasında deneme yapmak mümkün.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?