İşte Bu Hafta Ücretsiz iOS Uygulamaları ve Özellikleri

0
40
App Store

Kolay ulaşım için aşağıdaki bağlantılara tıklayın.

İPhone ve iPad kullanıcıları Android işletim sistemlerine göre biraz daha sınırlı bir uygulama yelpazesine erişebiliyor. Bunun yanında App Store üzerinden de satılan uygulamaların fiyatlarının biraz daha yüksek olması iOS için en büyük olumsuzluklardan biri olarak gösteriliyor.

Fakat aslında baktığınız da düzenli olarak takip eden kullanıcılar için App Store içerisinde de birçok kampanya sunulmakta. Hem çok eğlenceli deneyimler sunan uygulamaları ulaşabiliyor hem de kampanyaları takip ederek bu uygulamaları ücretsiz olarak edinebiliyorsunuz. Peki App Store için haftalık olarak sunulan bu uygulamalarda son öneriler neler? İşte haftanın ücretsiz en iyi uygulamaları.

TimeLens Çekim Uygulaması

Doğrudan ücretsiz olarak sunulan TimeLens uygulaması iPhone serisinin üstün kamera özelliklerine vurgu yapan bir uygulama. Çok farklı bir deneyim sunan TimeLens uygulamasında kullanıcılara ilginç bir ayrıcalık sunuluyor. Sürekli olarak çekim yapabiliyorsunuz. Üstelik işin asıl ilginç yanı bu çekimleri time laps yani hızlandırılmış çekimler olarak yapabiliyorsunuz.

App Store ücretsiz uygulamalar

Gün aşırı hızlandırılmış çekimler yapmanıza olanak sağlayan uygulamanın diğer bir ayrıcalığı ise öneri sistemi. İsterseniz bulunduğunuz konumda daha önce çekim yapan kullanıcılara ulaşabiliyorsunuz. Ya da çekim sırasında uygulamayı kullanan size yakın olan kullanıcıları da bulmanız mümkün. Son olarak TimeLens uygulamasının çekim önerileri sunabildiğini de belirtelim.

TimeLen App Store Linki

MOOSIC Uygulaması

Bir müzik uygulaması olarak sunulan MOOSIC uygulamasının kullanıcılara geniş bir müzik kütüphanesi sunduğunu görüyoruz. Yine ücretsiz olan uygulamada, istediğiniz müzik türlerine göre birçok müzik bulmanızı sağlayan uygulamada Soundcloud erişimi de sağlanıyor.

MOOSIC uygulaması

MOOSIC App Store Linki

UnBoxed Uygulaması

En orijinal fikre sahip olan uygulamalardan birisi de UnBoxed uygulaması. Uygulamada amaç ürünler hakkında tüketicileri bilgilendirmek. Biraz daha açarak anlatmak gerekirse; sosyal medya platformlarında, teknoloji sitelerinde çok sık gördüğümüz ürün tanıtım videolarına benzer bir sistem kullanılıyor. Söz konusu sistemde kullanıcıların başka kullanıcıların kullanıp inceledikleri ürünlere ulaşması sağlanıyor.

UnBoxed ios uygulaması

Mesela bir kulaklık hakkında kutu açılım videosunu izleyip inceleme değerlerini alabiliyor, isterseniz kulaklığı kullanan kişilere sorular sorarak ürünü çok daha yakından tanıyabiliyorsunuz. Ayrıca tanıtılan ürünü anında satın alma gibi bir şans sunulduğunu da belirtelim. Bunun için Apple Pay kullanılıyor. Haliyle ülkemizde pek geçerliliği olacağını zannetmiyoruz. Ayrıca hatırlatalım bu uygulamada ücretsiz olarak sunulan uygulamalar arasında.

UnBoxed App Store Linki

Soccer Star 2016 Oyunu

Hep uygulamadan gitmeyelim, bir de oyunlara bakalım. Kullanıcılara sunulan ücretsiz oyunlardan birisi de Soccer Star 2016. Kapsamlı bir futbol oyunu olan Soccer Star oyununda FIFA benzeri bir yapı olduğunu söyleyebiliriz. Futbolcu eğitimleri ve alıştırma ekranlarından tutunda lig mücadelelerine kadar hemen her şeyi oyunda bulabiliyorsunuz. Oyunun aslında doğrudan ücretsiz olduğunu da ekleyelim. Sadece bu haftaya özel oyun içi satın almalarla alınacak bazı eklentiler ücretsiz olarak sunuluyor.

Soccer Star 2016

Soccer Star 2016 App Store Linki

Tüm bu oyunlar ve uygulama hafta boyunca ücretsiz olarak sunulan içerikler. Tüm bu içeriklerin içerisinde doğrudan ücretsiz olarak sunulan serilerinde olduğunu bir kez daha hatırlatalım. Fakat bu tür uygulamalarda da uygulama içi satın alma ögeleri ücretsiz olarak sunuluyor. Kısa süreli ücretsiz sürümlerin olduğunu da belirtelim.

Diş beyazlatma

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?