İşte Apple’ın Yeni Emojileri

17 Temmuz Dünya Emoji Günü için Apple'ın yayınladığı yeni emojiler ortaya çıktı. İşte 17 Temmuz Dünya Emoji Günü emojileri ve yeni figürler.

0
53

17 Temmuz Dünya Emoji Günü olarak bilinen gün, yani bugün her yıl olduğu gibi emojilere yenileri eklendi. Artık yavaş yavaş kendi başına bir dil olarak karşımıza çıkan emoji dilinin daha da gelişmesini sağlayan yeni emojiler için ilk adımı ise her zaman olduğu gibi Apple attı. Firma dün yapığı duyuruyla beraber Dünya Emoji Günü için 70 adet yeni emoji yayınlayacağını açıkladı. Yeni emojilerle beraber daha eğlenceli bir kullanım sunulacağı kesin. Hemen yeni emojilerden ve kullanımlardan söz edelim.

70 Yeni Emoji ile Yeni Dönem

Apple’ın bu kez yayınlamış olduğu emojiler biraz daha dikkat çekici. Yeni emojilerde ilk dikkat çeken yeni saç stilli emojiler oldu. Kızıl saçlı, kel, kıvırcık saçlı ve gri saçlı emojiler başta olmak üzere bu kategoride birçok emoji yayınlandı.

17 Temmuz Dünya Emoji Günü

Bunun dışında süper kahraman emojileri, yeni hayvan figürleri ve yeni tatlı figürlerini de unutmamak gerekiyor. Kısacası 70 farklı emojinin çeşit çeşit sunulacağını ve bir hayli dikkat çekici tasarımların bulunduğunu ekleyelim.

Daha önce duyurulan Unicode 11 ile uyum içerisinde kullanılacak olan emojilerin kısa süre sonra kullanımı da başlayacak. Yeni figürleri daha detaylı görmeniz için ortaya çıkan figürlerle beraber hazırlanmış videoları da paylaşıyoruz. Zaman içerisinde tüm detaylar ve tüm emojiler belli olacaktır. Şimdilik detaylar ve ortaya çıkan emojiler bu şekilde.

Konu ile ilgili sorularınıza en geç 24 saat içinde yanıt vermeye çalışacağız. Lütfen soru sormaktan çekinmeyiniz. AppleUzmani.net'i desteklemek için lütfen sosyal medya sayfalarımızı beğeniniz ve konuyu paylaşınız.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?