İşte Apple Watch 4 Akıllı Saati

Apple Watch 4 akıllı saatin görselleri ortaya çıktı. Apple Watch 4 nasıl bir tasarımla geliyor? Yeni modelin en net görselleri ve son detayları.

0
140
Apple Watch

Apple, çok kısa bir süre sonra yeni ürünlerini tanıtacak. Tanıtım tarihi artık kesinleşmiş durumda. Eylül ayının ikinci haftası başladığında, yani 12 Eylül tarihinde 2018 iPhone lansmanının başladığını göreceğiz. Etkinlikle beraber tanıtılacak olan cihazlar içerisinde iPhone ve Apple Watch serilerinin yer aldığını biliyoruz. Daha önce, yeni iPhone modelleri için bazı basın görsellerinin sızdırıldığının haberini yapmıştık. Şimdi ise Apple Watch 4 için aynı durum geçerli oldu. Tanıtım davetiyelerinden sonra, Apple Watch 4 tasarımını gösteren basın görselleri yayınlandı. Açıkçası görseller beklentileri biraz daha arttırdı.

Apple Watch 4 Tasarımı Nasıl Olacak?

Daha önce birçok kez gündeme getirdiğimiz gibi Apple Watch 4 tasarımında çok büyük bir değişiklik olmadığı görülüyor. Buna karşın akıllı saatin ekranında büyüme söz konusu. Eski nesillere göre çerçeveler küçültülmüş ve ekran alanı biraz daha genişletilmiş. Resmi bir açıklama söz konusu değil ancak aşağı yukarı, beklendiği gibi %15 oranında bir büyüme söz konusu olacak gibi gözüküyor.

Apple Watch 4

Tasarım kısmında detaylar bu şekilde. Bunun dışında arayüz kısmı için de çok önemli bilgiler var. Sadece görsele bakarak anlıyoruz ki Apple Watch 4 arayüzü değişiklik gösterecek. Biraz daha işlevsel bir arayüz ile karşı karşıya kalacağız. Tabii ki bunda ekranın büyümesinin oldukça önemli bir etkisi var. Artık ekranda birçok servis görüntülenebilecek gibi duruyor.

Fiziksel Tuş Kullanımına Devam

Yeni akıllı saat tasarımında en çok dikkat çeken kısımlardan birisi de fiziksel tuşlar oldu. Yeni saat için çok tartışılan Digital Crown tuşunun kullanımının devam ettiğini görüyoruz. Bunun dışında yan butonda kullanıma devam ediyor. Bu kısımda yeni bir delik karşımıza çıkıyor. Yeni bir sensör ya da farklı bir özellik gelmiş olabilir. Detaylar için tanıtımı beklemek gerekiyor.

Sorun Çözümleri Sayfası
iPhone, iPad ve diğer Apple cihazlarınızla ilgili sorun yaşıyorsanız sorun çözümleri sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz. Apple sorun çözme sayfamıza ulaşmak için

TIKLAYIN.

CEVAP VER

Please enter your comment!

Please enter your name here