İphone’unuzun Kapasitesini Arttırın! Sandisk iXpand Ürün İncelemesi!

0
119

Özellikle 16 gb İphone kullanıcılarının en büyük şikayeti kuşkusuz kapasitedir. 16 gb hafızası olan iphonelar bir süre sonra kullanıcısının canını sıkmaya başlar çünkü telefonu verimli bir şekilde kullanabilmesi için önemli çoğu fotoğraf, video veya dosyasından vazgeçmek zorunda bırakır.


Telefonunuzda hafıza kalmadıysa ve hiçbir fotoğraf, video veya dosyadan mahrum kalmak ve silmek istemiyorsanız aradığınız şeyi söylüyorum : Sandisk iXpand !


Sandisk bu ürünüyle iphone kullanıcılarının gerçekten yüzünü güldürdü. Normal olarak kullandığınız flash bellekleri iphoneculara tasarlayan Sandisk, çıkardığı bu ürünüyle telefonunuzdaki fotoğraf, video ve müziklerin telefonunuzda yer işgal etmesine engel oluyor.

Ürünü telefonunuza taktığınızda app store üzerinden indirdiğiniz bir uygulama ile birlikte kullanabiliyorsunuz. Manuel olarak telefonunuzdaki bütün verileri bu harici flash disk’e yükleyebilirsiniz.

Üstelik bir güzel yanı bu dosyaları aktarırken ne boyutu azalıyor, nede kalitesi..

Tam tersi olarak ta bilgisayarınızdan iphone cihazlarınıza müzik, video ve fotoğraf aktarımını kolaylaştırıyor. Yapmanız gereken tek şey cihazı usb kullanarak bilgisayarınıza takmak ve istediğiniz müzik, fotoğraf ve videoyu sanki flash belleğe atıyormuş gibi ürüne atmak.

Daha sonrasında telefonunuza taktığınızda uygulama yardımıyla bilgisayardan aktarmış olduğunuz belgeyi telefonunuzdan görebiliyorsunuz.

Bu ürünüyle Sandisk hem iphone kullanıcılarının yüzünü güldürüyor, hemde böyle bir akım başlattığı için herkesin bir beğenisini alıyor.

Eğer sizinde iphone cihazınızda yer kalmadıysa, video, müzik veya fotoğraflarınızı silmek istemiyorsanız hemen videoyu izleyin ve bir iXpand alın!

Kendinize iyi bakın!

İLGİLİ HABER:  iPhone SE 2 Bir Kez Daha Sızdırıldı

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?