Büyük teknoloji toplulukları dün Apple Watch için derinlemesine bir değerlendirmede bulunarak insanlarla bunu paylaştılar. Yahoo! Tech’in editörlerinden David Pogue “Apple Watch varsa başka bir akıllı saate gerek yok” diyerek Apple Watch’un ne kadar başarılı bir cihaz olduğunu özetlemiş oldu.

iPhone’unuz ile sadece Bluetooth üzerinden değil Wi-Fi üzerinden de bağlantı kurarak çekim sınırlarına takılmadan onu özgürce kullanabileceksiniz. Dün yapılan incelemelerde Apple Watch’la ilgili ilginç bir özellikte ortaya çıkmış oldu. 18 saate yakın pil dayanım gücü ile size hemen hemen tüm gün eşlik edecek olan Apple Watch’unuzu Wi-Fi üzerinden iPhone’unuz kapalı bile olsa Siri özelliğini kullanabilecek, metin gönderebilecek/alabilecek ve diğer Watch sahipleri ile birbirinize çizimler/desenler gönderip alabileceksiniz.

Şimdilik bu kadar detay verilmiş olsa da David’e göre Apple Watch’un daha pek çok özelliği iPhone’a gerek kalmadan kullanılabilir. Hal böyle olunca Apple Watch’un değeri bir kat daha artmış oluyor.

Apple Watch’un başta Amerika olmak üzere 9 ülkede 10 Nisan’dan itibaren ön siparişe ve 24 Nisan’dan itibaren satışa sunulacacağını hatırlatalım.

İLGİLİ HABER:  OS X 10.11 El Capitan Beta 2 Yayımlandı

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?