iPhone’u Güneş Enerjisiyle Şarj Edebilirsiniz

0
207

iPhone‘un en büyük sorunlarından birisi batarya kapasitesi ile ilgili. Her gün en azından bir kez iPhone’u şarj etmezseniz, sizi yarı yolda bırakabilir. Bu sebepten dolayı iPhone sahipleri aslında her akıllı telefon sahibi gibi yanında şarj aleti, powerbank gibi ekstra şeylerle gezmek durumunda kalıyor. Aslında Apple’ın kablosuz şarj teknolojisi üzerine çalışmalar yaptığını biliyoruz, ancak ne zaman bu teknolojiye geçiş yapılacağı hakkında ise malesef kesin bir bilgi bulunmuyor.

Şimdilik, powerbank taşımadan güneş enerjisi ile iPhone’u nasıl şarj edebileceğinize değinelim. Geçtiğimiz günlerde iDeviceHelp adlı YouTube kanalının yayınladığı bir video aslında dikkatimi çekti. EasyAcc USB Solar Charger, adlı ürün sayesinde güneş enerjisiyle iPhone’u ve iPad’i şarj etmek mümkün oluyor.

Hatta inceleme videosuna bakarsanız, güneş enerjisi ile aynı anda hem iPhone’u hemde iPad’i şarj edebiliyorsunuz. Ne kadar sürede iPhone’u ve iPad’i şarj eder kesin bir şey söyleyemesekte, ilginç bir ürün olduğu açıkça ortada. Ürünün resmi internet sitesini ziyaret etmek isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

Ayrıca ürün Amazon üzerinden de satılıyor. Amazon’dan satın almak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

İLGİLİ HABER:  Apple Watch 3: LTE desteği ile artık özgür

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?