Iphone’nun Yeni Roketinin İçerikleri

0
158
Iphone'nun Yeni Roketinin İçerikleri

Iphone’nun Yeni Roketinin İçerikleri

 

Iphone 7 yeni özellikleri ile kullanıcıları meraklar içinde bırakmıştı. Cihazın çıkmasına henüz çok varken kullanıcıların meraklarını karşılıyoruz ve özelliklerini sizlerle paylaşıyoruz.

 

Kasa görünüşünün aynı kalacağı telefonda Nowhereelse. fr sitesinin paylaştığı fotoğraflardan yola çıkarak cihazın 2 kamarasının olacağını söyleyebiliriz. Iphone 6, 6S gibi cihazlarındaki kararlığından vazgeçen Apple Iphone 7 ile 8 megapikselin üstünde bir kamerayı cihazında bulundurarak. Bu kameranın 12 megapiksel büyüklüğünde olacağı son gelen bilgiler arasında ve büyüklüğün kullanıcılarının yüzünü güldürecek. Wireless kulaklık ile gelmesi de tahmin edilen Apple’ın yeni cihazı Iphone 7’nin kullanıcıları gerçekten memnun olacak gibi görünüyor.

 

Wireless ile şarj olma özelliği ile de Kablosuz şarj olabilecek olan ve aynı zamanda sanal gerçekliğin patentini de alarak cihazın sanal gerçeklik ile kullanmaya da uygun olacak olan cihaz Eylül ayında tanıtılacak.

 

5 GB Ram’e sahip olacağı belirtilen telefon Iphone 6 daki boyutunun aynısı kadar olacak olan Iphone 7’nin 4.7 inç olacağı ve Iphone 7 Plus’ın ise 5.5 inç olacağı bekleniyor. Aynı taraftan hafızasının da 16, 64 ve 128 GB olacağı da biliniyor.

 

IOS 10’un Iphone 7 ile birlikte çıkacağı ve Iphone 7’nin IOS 10 olacağı da tahmin ediliyor. Iphone 7 için fiyatlar ise iPhone 7 fiyatı 749 dolar, iPhone 7 Plus 849 dolar ve iPhone 7 Pro fiyatı ise 1000 dolar olacak Türkiye için ise şimdilik belirli bir fiyat yok.

 

İLGİLİ HABER:  İngilizcenizi Kısa Sürede Geliştirin! | Hello7 Uygulama İncelemesi

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?