iPhone/iPod/iPad ile Youtube’dan müzik-video nasıl indirilir? (Jailbreakli)

2
632
youtube ++ tweak

Youtube ++ tweak‘i jailbreak kullanıcılarının en çok bildiği tweaklerden biridir sanırım. Youtube ++ ile youtube’den video indirebildiğimizi sanırım bu tweaki kullananlar biliyordur. Peki aynı tweak ile Youtube’dan müzik de indirebileceğinizi  ve bu müziği Müziklerim bölümüne nasıl göndereceğinizi biliyor muydunuz? Bilmiyorsanız bunun nasıl yapıldığına şöyle bir bakalım.

youtube ++ tweak
youtube ++ tweak

iPhone/iPad/iPod Touch ile youtube’dan video indirme

 

youtube-video-indirme

İnternet olmadığında youtube videoları izlememize ne yazık ki iOS izin vermez. Çok izlediğiniz bir video ise her seferinde kotanızdan yer. Özellikle mobil internet kullanıcıları için kotanın ne kadar değerli olduğunu anlatmaya gerek yok sanırım. Youtube++ tweaki, standart youtube videolarınıza ek özellikler getiriyor. Videoyu indirebiliyorsunuz. Hızlandırıp yavaşlatabiliyor daha birçok akla hayale sığmayacak yeni özellikler ediniyorsunuz. İşin güzel tarafı, tweak direk sizin youtube uygulamasını modifiye ediyor. Yeni bir uygulama yüklemiyor.

Youtube’dan video indirmek için yukarıda gördüğünüz resimde Download simgesine tıklıyorsunuz. Bu tweaki indirip kurduysanız zaten, Download düğmesi gelmiş olmalı.

 

youtube-video-nasıl-indirilir

Download düğmesine tıklayınca, size ne indirmek istediğinizi soruyor. Burada video kaliteleri de var. Tabii ne kadar kaliteli formatta indirirseniz, boyutta o kadar artacaktır. Burada seçeneklerden birinin de Audio olduğuna çoğu kullanıcı dikkat etmez gözünden kaçar.

iPhone/iPad/iPod Touch ile youtube’dan müzik indirme

Audio butonuna bastığınızda ses dosyası iner. Ama ipucumuz zaten bu değildi. Bu indirdiğiniz dosyayı, Müziklerinizin arasına nasıl göndereceksiniz?

Bu indirdiğiniz ses dosyasını müziklerinizin arasına göndermek için,

Youtube uygulamasında, Arama kutusunun yannda bulunan bir İndirilenler butonu var. Buna basarak, indirdiğiniz müziği görün. Müziğin sağındaki butona basarak “Export Media”  düğmesine tıklayın. Sağ üstte “Export” a tıklayın.

İşlem Tamam! Artık youtube’dan indirdiğiniz müzik, albüm resmi ile Müzik uygulamasına gelecektir.

Youtube ++ Tweak’ini kurmak istiyorsanız aşağıdaki butona tıklayın.

İLGİLİ HABER:  iPhone 11 Suya Dayanıklılık Testi
Sosyal Medya Tweakleri

 

 

2 YORUMLAR

  1. ios 9.3.5 jailbreak Li cihazda tweak yüklenme hatası aldım. ios 9.3.5 jailbreak li cihazınız var ise farklı bir yöntemlede atabiliyorsunuz.
    filza üzerinde gdrive hesabınıza girip, senk. yapıp bilgisayarda ki müzüklerinizi gdrive atıp, daha sonra cihazınızda filza yı açıp gdrive klasörüne girip, müzikleri attığınız dosyaları, müzik kütüphanesine taşıyoruz. Bu sayede müzik uygulamanızda bütün müziklerinizi yüklemiş olursunuz.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?