iPhone’da Klasörlerin ve Dock’un Gölgesini Kaldırmak İster Misiniz ?

0
998

iPhone ve iPad’de her ne kadar bugüne kadar alışmış olsak da, birisi söylediğinde dikkatimizi çeken Dock ve Klasör gölgeleri var. iPhone’un en alt tarafında bulunan Dock’da, arkaplanı ne yaparsanız yapın normalde gölgesini kaldıramıyorsunuz. Ancak bugün itibariyle Apple Uzmanı olarak sizlerle paylaşacağımız bu duvar kağıtları sayesinde isterseniz Dock’un gölgesinden kurtulabilir, isterseniz onunla da yetinmeyip bir de klasörlerdeki gölgelenmeyi kaldırabilirsiniz.

iPhone’da Dock veya Klasör Gölgesi Nasıl Kaldırılır ?

  1. iPhone veya iPad’den http://www.iosemulatorspot.com/dock/ bu adrese giriş yapın.
  2. Açılan sayfada bir beyaz bir de siyah arkaplan görecekseniz. Siyah arkaplanı kullanmayı tercih ederseniz sadece Dock’un gölgesi kaybolur. Beyaz olan arkaplanı tercih ederseniz ise hem Dock’un gölgesi hem de klasörlerin gölgesi kaybolur.
  3. Tercihinizi yaptıktan sonra “Install” düğmesine basın.
  4. Açılan sayfada çıkan resmi üzerine basılı tutarak “Fotoğrafı Kaydet” düğmesine basın. Burada resim tamamen beyaz ya da siyah olacağı için birşey çıkmadığını zannedebilirsiniz ancak orada bir resim var.
  5. Resmi kaydettikten sonra iPhone’dan Fotoğraflar bölümüne girin ve indirdiğiniz bu fotoğrafı arkaplan olarak ayarlayın.

Tüm yapmanız gerekenler bunlar. Bu işlem sırasında herhangi bir sorunla karşılaşırsanız diye bir de işlemi video olarak ekliyorum.

İLGİLİ HABER:  M1 Yongalı Yeni Mac Mini Tanıtıldı – Özellikleri ve Fiyatı

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?