iPhone’da Çift Sim Kartı Kullanabilirsiniz, Nasıl Mı ?

0
5293

Apple’ın iPhone modellerinde normal şartlarda çift sim kartı kullanmak mümkün olmuyor. Aynı anda iki farklı telefon kullanmak yerine, bir telefonlada çift sim kartı özelliğinin olması bazen hayat kurtarıcı bir özellik haline gelebiliyor. Özellikle şirket hattı ve özel hatlarını ayrı ayrı kullanan kişiler, sırf bu sebepten dolayı iki farklı telefon taşımak zorunda kalabiliyorlar. Bazende, iki farklı telefon yerine çift sim kartı özelliği olan bir telefon taşımak daha mantıklı olabiliyor.

Ancak bu gibi durumlar Apple’ın iPhone modellerinde çift sim kartı özelliği bulunmadığı için, iPhone direkt olarak tercihlerin dışında kalabiliyordu. Fakat bir kılıf yardımıyla iPhone 6 modeline çift sim kartı özelliği kazandırmak artık mümkün.

Duplex iPhone 6 kılıfı sayesinde iPhone 6 modeline çift sim kartı takmak mümkün olurken, bu kılıf aynı zamanda iPhone için ekstra olarak 1800mAh batarya kapasitesi de sağlıyor. Böylece çift sim kartını aynı anda kullanabilirken, bir de üzerine şarj süreniz de uzamış oluyor.

Kickstarter üzerinden bağış toplayan firma, en az 49 Dolarlık bağış karşılığında bu kılıfı size gönderiyor. Toplamda ise 5 bin Dolar toplamayı hedefleyen Duplex, şuana kadar 1675 Dolar toplamış durumda.

Şirket, kılıflarının beğenilmesi durumunda diğer iPhone modelleri için de üretebileceğine dair açıklama yapıyor. Eğer sizde iPhone 6 modelinize çift sim kartı özelliği kazandırmak için bu kılıfı satın almak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

İLGİLİ HABER:  iOS 11.1.2 Jailbreak Cydia Desteği ile Geliyor

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?