iPhone’da Birden Fazla Ekran Görüntüsünü Tek bir Görüntüde Birleştirme

2
632

iOS 11, ekran görüntüsü alma özelliğine bir dizi güzel gelişme getirdi. Ancak, bunlar arasında ekran görüntülerini birleştirme özelliği hala yok. Tabii, Apple’ın iOS’a bu özelliği getirmesini beklemek zorunda değilsiniz. Bunu yapmanın kolay ve ücretsiz bir yolunu aşağıda açıkladık.

Tailor, App Store’dan ücretsiz indirebileceğiniz, hem iPhone hem de iPad’te çalışan bir ekran görüntüsü düzenleme uygulamasıdır. Ayrıca iPhone X için optimize edilmiştir ve birden fazla ekran görüntüsünü tek bir görüntüde birleştirme konusunda oldukça yeteneklidir.

iPhone’da birden fazla ekran görüntüsü nasıl birleştirilir?

  1. Yakalamak istediğiniz içeriğin ardışık ekran görüntülerini alın. Aldığınız her ekran görüntüsü bir üstteki ile bir miktar örtüşen bölüm içersin. Yani ikinci ekran görüntüsünü, birincinin bittiği çizgide değil de bir miktar daha üstten alın.
  2. Tailor uygulamasını açın.
  3. Uygulama, ardışık ekran görüntüler dizilimini otomatik olarak tanır, analiz eder ve birleştirir.
  4. Görüntüyü kaydetmek veya başkalarıyla paylaşmak için paylaş düğmesine (ios paylas butonu) dokunun.

Tailor’u ilk açışınızda, fotoğraflarınıza erişmek için uygulamayı onaylamanız gerekiyor.

ekran goruntusu birlestirme uygulamasi

Bir kez açıldığında, birleştirme yapmak için mevcut en son ekran görüntülerini otomatik olarak çekecektir.iPhone ekran goruntulerini birlestirme

Tailor, görüntüleri gerçekten hızlı ve doğru bir şekilde birleştiriyor.

Tailor’un bulduğu farklı ekran görüntüleri koleksiyonlarını görmek için sağdan sola kaydırırabilisiniz. Tailor, birleştirmek için ekran görüntüleri arasında yeterli üst üste çakışma olup olmadığı konusunda sizi uyaracaktır.

Tailor uygulamasi

Tailor ücretsiz bir uygulamadır. Ancak birleştirilmiş ekran görüntülerinin altında reklam ve küçük bir filigran ekler. Ekran görüntülerinizde reklam ve filigran olmasını istemiyorsanız, bir defaya mahsus 2,99 Dolar ödeyerek reklamsız sürümü satın alabilirsiniz.

Apple cihazlarınızdan en iyi şekilde yararlanmanın diğer yolları için, diğer nasıl yapılır makalelerimize de göz atabilirsiniz:

İLGİLİ HABER:  iPhone Sıvı Teması Nasıl Anlaşılır?

2 YORUMLAR

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?