iPhone’a FaceApp İndirme ve Kullanım Ayarları

0
847
iPhone'a FaceApp İndirme

Sosyal medya akımlarına sürekli bir yenisi eklenmeye devam ediyor. Gün geçmiyor ki yeni bir akımla karşı karşıya kalmayalım. Son dönemde daha çok uygulamalar ön plana çıkmaya başladı. Geçtiğimiz günlerde fotoğrafları çıplak fotoğraflara çeviren DeepNude uygulamasından söz etmiştik. Şimdi ise akım haline gelen yeni uygulama FaceApp. Dilerseniz iPhone’da FaceApp indirme konusunda detaylara ve uygulamanın tam olarak ne olduğuna bakalım.

FaceApp Nedir?

FaceApp nedir sorusunun cevabıyla başlamak gerekiyor. FaceApp, bir yaşlandırma uygulaması. Söz konusu uygulama yapay zekanın artısını kullanarak kişileri yaşlandırabiliyor. Uygulamanın bu kadar çok gündeme gelmesinin nedeni ise ortaya koyduğu başarı.

iPhone'a FaceApp İndirme

Benzer uygulamalardan farklı olarak FaceApp uygulaması çok daha gerçekçi yaşlandırma efektleri kullanabiliyor. Bunu yanında uygulamanın cinsiyet değiştirme özelliği de var.

iPhone’a FaceApp İndirme ve Ayarlar

FaceApp nedir sorusuna cevap aradıktan sonra gelelim iPhone’a FaceApp İndirme işlemine ve bilinmesi gereken detaylara. Uygulama, resmi uygulama mağazası üzerinden yayınlandı. Yani aşağıda paylaşacağımız App Store bağlantısı üzerinden uygulamayı indirmeniz mümkün.

Kurulumu gerçekleştirmenizin ardından uygulamanın bazı izinler istediğini belirtelim. Tahmin edebileceğiniz gibi ilk olarak fotoğraflara erişim izni vermeniz gerekiyor. Fotoğraf izninin verilmesinin ardından uygulama galerinize erişim sağlıyor.

‎FaceApp - AI Face Editor
‎FaceApp - AI Face Editor
Developer: FaceApp Inc
Price: Free+

iPhone’a FaceApp kullanımı konusunda bilmeniz gereken son detay ise yaşlandırmak istediğiniz fotoğrafı seçmeniz. Burada yaşlandırma efektlerini kullanabiliyor ya da başka birçok efekt içerisinde seçim yapabiliyorsunuz. Daha sonra hazırladığınız fotoğrafı kayıt edebiliyorsunuz. Eğer uygulamanın ücretli sürümünü alırsanız, fotoğrafların üzerinde yer alan FaceApp yazısı da kalkıyor.

iPhone’a FaceApp kullanımı konusunda paylaşacağımız detaylar bu şekilde. Merak ettiklerinizi yorum bölümünden bizlere sorabilirsiniz.

İLGİLİ HABER:  iOS 10.2 Jailbreak Yüklemek Mantıklı Mı?

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?