iPhone XS, XS Max ve XR için Fortnite Güncellemesi

0
88
Fortnite

Battle Royale oyun türünün her geçen gün biraz daha öne çıktığını görüyoruz. Çok yeni olmasa da şu sıralar gündem olan oyun türünün en iddialı temsilcileri ise PUBG ve Fortnite olarak biliniyor. Bir nevi başı çeken oyunlar olarak değerlendirebileceğimiz yapımlar, kendi aralarında yarış halinde. Yarış sadece konsollar ya da bilgisayarlarda değil mobil dünyada da devam ediyor. Bu alanda son hamle de Fortnite tarafından geldi. Yeni iPhone modellerine özel biri güncelleme yayınlayan Fortnite, çok daha akıcı bir oyun deneyimi sunacak.

Fortnite 60 FPS Desteği Aldı

Oyunun Xbox One ve PlayStation 4 sürümlerinde zaten 60 FPS desteği vardı. 60 FPS desteği sayesinde oyunu çok daha akıcı oynamak mümkün oluyordu. Beğeni toplayan bu detay mobile de taşınmış oldu. Şimdilik sadece iOS için geçerli olan güncelleme, iPhone XS Max, XS ve XR modellerinde geçerli olacak. Yeni iPhone modellerini tercih ederseniz Fortnite için 60 FPS moduna geçiş yapabileceksiniz.

Fortnite

Muhtemelen zaman içerisinde yayınlanan güncellemelerle beraber 60 FPS desteğinin diğer modellere de gelmesi bekleniyor. Beklenti, bundan sonra gelecek yeni akıllı telefon modelleri için desteği sunulacak olması. Geriye dönük modellerde ise çok fazla seçenek olmadığını ekleyelim. Epic Games tarafından açıklanan güncellemenin şu an için yayında olduğunu da ekleyelim.

İLGİLİ HABER:  iPhone 7 Jet White Modeli İçin Yeni Görseller

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?