iPhone XS – XS Max renk seçenekleri (Hangi renk alınmalı?)

0
10850
Altın renkli iPhone XS / XS Max

2018 iPhone modelleri 3 gün önce 12 Eylül 2018 tarihinde belli oldu. iPhone XR, iPhone XS ve iPhone XS Max modelleri Apple tarafından tanıtıldı. Ön siparişler başladı. Yakında Türkiye’de de bu modellerin satışına başlanacak. Bu yazımızda; iPhone XS / XS Max renk seçenekleri neler? Hangi renk iPhone XS / XS Max alınmalı? gibi soruların cevabını vermeye çalışacağız.

Renk seçenekleri konusunda iPhone XR açık ara önde geliyor. iPhone XR’ın tam 6 farklı rengi var. Bunlar: Mavi, beyaz, siyah, sarı, mercan ve kırmızı

Bu konuda daha fazla ayrıntıya aşağıdaki yazımızdan ulaşabilirsiniz:

iPhone XR renk seçenekleri

iPhone XS / XS Max renk seçenekleri konusunda XR kadar iyi değil. 21 Eylül’de gönderilmeye başlanacak olan iPhone XS / XS Max modellerinin 3 farklı renk seçeneği var. Bunlar: Gümüş, Uzay grisi ve altın rengi

iPhone XS / XS Max renk seçenekleri

iPhone XS / XS max renk seçenekleri : Silver: Gümüş – Space Gray: Uzay Grisi  – Gold: Altın

Yukarıdaki renkler Apple’ın en çok satılan renkleri. Geleneksel iPhone renkleri de diyebiliriz. Eskiden Gümüş ve Uzay Grisi rengi iPhone’lara önden baktığımızda siyah, Altın renkli iPhone’a da önden baktığımızda beyaz çerçeve görürdük. iPhone XS / XS Max’da bu alışkanlık değişmiş. Her 3 modelde önden siyah ince bir kenarlık görünüyor.

Kenarlık çok ince. Altın rengi üstten de belli oluyor.

Gümüş renkli iPhone XS / XS Max

 

Gümüş renkli iPhone XS / XS Max arka cepheden beyaza çalan bir görünüme, ön cepheden bakıldığında ise siyah kenarlıklara sahip. Gümüş rengi iPhone XS / XS Max hem erkekler hem de bayanların beğenisini kazanabilecek bir görünüme sahip.  Her yaştan kişiler tarafından kullanılabilir. Henüz çok yeni ama hakkında yapılmış olumsuz bir haber yok. Çiziklerin çabuk belli olması, boya çıkması gibi geçmişte bazı iPhone modellerinde rastlanan sorunlar henüz gümüş renkli iPhone XS ve  XS Max için gelmedi.

İLGİLİ HABER:  iOS 12 Gold Master Yayınlandı! iOS 12 Tarihi Belli Oldu

Uzay Grisi renkli iPhone XS / XS Max

 

iPhone XS ve iPhone XS Max

Uzay Grisi renkli iPhone XS / XS Max modellerinin rengi siyah rengi andırıyor. Koyu renk iPhone severler için ideal bir seçim olabilir. Bayanlar genelde bu renklerden uzak duruyorlar. Kenar çerçevesi en fazla uyumlu olan renk uzay grisi rengi. Çizikleri belli etme noktasında sorun olup olmayacağını satın alındıkça anlayacağız.

Altın renkli iPhone XS / XS Max

Altın renkli iPhone XS / XS Max

Hem erkekler hem de bayanlar tarafından tercih edilebilecek bir renk Altın rengi. En çok da bayanlar bu renkten hoşlanıyorlar. Altın rengi gösterişli kılıflarla birlikte oldukça güzel görünen bir renk. Apple’ın hiç bir zaman vazgeçmediği ana renklerden biri.

Hangi renk iPhone XS / XS Max alınmalı?

Çok bilinen bir söz vardır: ” Renkler ve zevkler tartışılmaz. ” Her insan farklı renklere eğilim gösterir. Bu eğilimi etkileyen; Yaş, cinsiyet, meslek vs.. çeşitli etmenler vardır. “Hangi renk iPhone XS / XS Max alınmalı?” sorusunun en doğru cevabı şudur: Hangisi size hitap ediyorsa, hangi renkten hoşlandıysanız onu alın. Altın rengi bayanların daha çok tercih edeceği bir renk olmakla birlikte, uzay grisi rengi de özellikle gençler, erkekler ve siyah renkten hoşlanan herkes için ideal bir renk olacak. Beyaz iPhone XS / XS Max ise oldukça gösterişli duruyor. Dikkat çekmek isteyenlerin tercihi olacağa benziyor.

Siz hangi renk iPhone XS / XS Max tercih edersiniz? Neden?

 

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?