iPhone XS ve XS Plus

Önümüzdeki günlerde Apple’ın yeni akıllı telefonları tanıtılacak. Yapılan açıklamalara baktığımız zaman 12 Eylül tarihinde tanıtıma çıkacağını gördüğümüz iPhone XS ve XS Plus akıllı telefonlarının, son görselleri de ortaya çıkmış durumda. Daha önceki yazılarımızda da paylaştığımız yeni görseller, telefonların tasarımını büyük ölçüde ortaya çıkarmıştı. İşte bu son görsellere göre hazırlanan yeni bir konsept videosu ortaya çıktı. iPhone XS ve XS Plus modellerinin bir arada yer aldığı konsept videosu da oldukça dikkat çekici detaylara yer veriyor.

iPhone XS ve XS Plus Konsept Çalışması

12 Eylül tanıtımı için ortaya çıkan prototip görsellerinin çok dışına çıkmayan yeni konsept videosu, iPhone XS ve XS Plus akıllı telefonlarının altın rengini kullanacağını gösteriyor.

Telefonların ekran ve kamera tasarımlarını çok net bir şekilde ortaya koymasa da konsept videosunda yine dikine çift arka kamera kullanılacağını ve Face ID bulunan ekran tasarımına yer verileceğini görüyoruz. Bunun dışında çerçeve kenarlarında yer alan detaylarında çok şık bir akıllı telefon sunulacağını gösterdiğini özetleyelim.

Sadece 39 saniye olan konsept videosunda başka bir bilgi elde etmek mümkün değil. Zaten yeni bilgiler içinde çok fazla beklemenize gerek kalmayacak. Öyle ki yeni akıllı telefon modellerinin tanıtımı için sadece 9 gün kaldı. 9 gün sonra iPhone XS ve XS Plus serisinin tüm tasarım detaylarını ve teknik özelliklerini öğreneceğiz. Yeni modeller tanıtıldığı zaman sitemizde yer vereceğiz.

İlginizi Çekebilir: 2018 iPhone Etkinliği Duvar Kağıtları

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?