iPhone XS ve iPhone XS Plus Basın Görselleri Ortaya Çıktı

iPhone XS ve iPhone XS Plus akıllı telefonlarının görselleri ortaya çıktı. İşte iPhone XS ve iPhone XS Plus modelleri için yayınlanan basın görselleri.

0
164
iPhone XS ve iPhone XS Plus

Daha önceki haberimizde Apple’ın yeni iPhone etkinliğinin ortaya çıktığından söz etmiştik. Markanın paylaştığı bazı basın davetiyeleriyle beraber tanıtımın ne zaman yapılacağı konusundaki soru işaretleri ortadan kalmıştı. Buna göre tanıtımın 12 Eylül tarihinde yapılacağını dile getirmiştik. Yeni iPhone modellerinin tanıtılacağı etkinliğin davetiyelerinin hemen sonrasında, yeni iPhone modellerine ilişkin çok önemli bilgiler ortaya çıktı. İlk olarak 5.8 inç ve 6.5 inç iPhone modellerinin nasıl isimlendirileceği ortaya çıktı. Hemen sonrasında ise iPhone XS ve iPhone XS Plus modellerinin basın görselleri paylaşıldı.

iPhone XS ve iPhone XS Plus Tasarımı Nasıl Olacak?

Yeni telefonların isimlerinin iPhone XS ve iPhone XS Plus olacağının kesinlik kazanmasının ardından, yeni modellerin basın görselleri olduğu belirtilen görsellerde paylaşıldı. Böylece çok önemli detaylar ortaya çıktı. Bir kere beklendiği gibi iki modelin de OLED ekran kullanacağını görmüş olduk. Hem 5.8 inç modelde hem de 6.5 inç modelde OLED ekran bulunacak.

Görseller çok detay vermiyor ancak renklerde bir değişim olacağı da görülüyor. Bu kez altın renginin sunulduğunu görmek mümkün olacak. Yan çerçevelerde oldukça şık bir altın renginin bulunduğu dikkat çekiyor.

iPhone XS ve iPhone XS Plus

Ekran kısmında çentik alanı ve arka kapak tasarımının nasıl olacağı konusunda ise bir detay ortaya çıkmış değil. Görsellerde de görebileceğiniz gibi telefonların sadece yandan bir görüntüsü alınmış durumda.

Buna karşın aradaki boyut farkının da ciddi bir şekilde göze çarptığını görüyoruz. 6.5 inç modelde, hem yanlarda hem de alt ve üst kısımda biraz daha geniş bir kasa kullanıldığı görülecek. iPhone XS ve iPhone XS Plus olarak adlandırıldığını göreceğimiz yeni modellerin tanıtımı sonrasında bu detayları da öğrenmemiz mümkün olacak. Tanıtım sonrasında tüm detayları ve yeni renk seçeneklerini paylaşacağız.

İLGİLİ HABER:  iPhone/iPad ve iPod Touch için iOS 9.3.5 güncellemesi yayınlandı

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?