iPhone Xs ve iPhone Xs Max Modelleri Satışa Çıktı

0
483
iPhone XS

Apple’ın yeni akıllı telefonları için geri sayıma geçildi. Bir türlü ülkemizde satışa çıkmayan yeni akıllı telefonlar, sonunda ilk kez ortaya çıktı. Türkiye fiyatları için hala net olarak yapılmış bir açıklama yok ancak bazı e ticaret siteleri üzerinden iPhone XR, XS ve XS Max modellerinin satışları başladı. Yeni akıllı telefonlar için açıklanan Türkiye fiyatları ise şok etkisi yaratacak cinsten. Henüz resmi olarak açıklama olmadığı için kesin bir yorum yapmak zor ancak n11 üzerinden açıklanan fiyatlara bakalım.

iPhone XS ve iPhone XS Max Türkiye Fiyatları

iPhone XS, iPhone XS Max ve iPhone XR modelleri için açılan siparişler, fiyatları ortaya çıkarmış oldu. Buna göre en çok konuşulacak model iPhone XS akıllı telefonları olacak gibi duruyor. Açılan satışlara göre iPhone Xs modelinin satış fiyatı 12.999 TL olacak. Satış fiyatı için bu aralığın belirlenmiş olması, ne kadar ciddi ücretlerle yeni modellerin satılacağını gösteriyor.

iPhone XS ve iPhone XS Max

Yine Apple Türkiye üzerinden resmi fiyat açıklaması olmadığı için iPhone XS 64 GB modelinin 12.999 TL gibi bir fiyatla gelmesi konusunda çok fazla yorum yapılamıyor. Fiyatların çok değişmemesi ya da resmi fiyatların da bu rakamlarda olması durumunda ise iPhone XS satışlarının oldukça düşük olacağını söyleyebiliriz.

iPhone XS Max modeli için fiyata baktığımız zaman ise yeni modelin 14.999 TL gibi uçuk bir fiyatla satışa çıktığını görüyoruz. Çok yüksek, hatta rekor bir ücretle satışları açılan telefonların ne kadar ilgi göreceği ise tartışılır. Telefonların satışı için ise 21 Aralık gösteriliyor. Yani teslimat için en çok verilen süre 21 Aralık. Açıkçası hem fiyatlar hem de sipariş tarihleri çok konuşulacak gibi duruyor.

İLGİLİ HABER:  Pokemon Go iOS Son Güncelleme

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?